• Intencje

    INTENCJE MSZALNE OD 20 DO 26 MARCA 2017 ROKU
    Poniedziałek - 20 marca - uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
    06:30 - Za + męża Gintera Altman w dniu urodzin oraz ++ rodziców Marcjannę i Alojzego
    - Za + męża Józefa Pierwoła ++ rodziców, ++ siostry + brata Józefa Maciuch i ++ rodziców
    08:00 - Za ++ rodziców Teresę i Alfreda Rudolf ++ Elenorę i Pawła Pysz ++ z pokrewieństwa Miszczyk, Rudolf, Golasza, Koc, Galla i d. cz.
    17:00 - Za + męża Jana Jasińskiego, jego matkę Martę, żonę Anielę i d. cz.
    - Za ++ rodziców Jerzego i Antoninę Piecha oraz za + brata Józefa

    Wtorek - 21 marca
    06:30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogo-sławieństwo zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Marii z okazji 70 r. urodzin
    - Za ++ rodziców Paulinę i Piotra Jończyk, Leonarda i Marię Kokot, ich synów i córki z ro-dzinami, za ++ pokrewieństwo i d. cz.
    18:00 - Za + męża i ojca Jacka Oryl w 1. rocznicę śmierci (od żony z dziećmi i rodziny)
    - Za + Krzysztofa Zarzyckiego w dniu urodzin

    Środa - 22 marca
    06:30 - Za ++ Konstantego Orlik jego + żonę i siotrę Marię ++ teściów Marię i Pawła Bernas ich 3 synów i córkę oraz + Hildegardę Zibler
    - Za ++ rodziców Karola i Jadwigę Janik ich rodzeństwo Paweł, Jan, Franciszek, Klara Janik, Anna Mazur Paweł Stiller dziadków Marcella, Jan Janik Michał, Marta Skrzypczak teściów Justynę i Augusta Ozimek
    18:00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji 80. rocznicy urodzin Józefa Warzecha oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
    - Za + żonę, matkę i babcię Grażynę Waligórską w 8. rocznicę śmierci, ++ teściów Irenę i Franciszka Walus oraz za + ojca Jana Waligórskiego

    Czwartek - 23 marca
    06:30 - W 30 r. ślubu z podziękowaniem za łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo w rodzinie Jana i Zofii Brodowskich
    - Za + syna i brata Łukasza Pietrasa w 40 r. urodzin i 20 r. śmierci ++ z rodziny i d. cz.
    18:00 - Za ++ rodziców Marię i Waltra Młotek oraz ++ dziadków z rodzin Kisiel i Młotek i wszyst-kich ++ rodzin Kisiel i Młotek
    - Za ++ rodziców Alojzego i Różę Gola ++ teściów Marię i Pawła Żyłka, szwagra Teodora Ploch, ++ dziadków z obu stron, ++ ciocię Marię i Gertrudę, Teresę i wszystkich ++ z rodziny
    - Za + Stanisława Olejnik (od brata Jana z rodziną)

    Piątek - 24 marca
    06:30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski przez wstawiennictwo św, Rity i dusze czyśćcowe
    16:30 Msza święta szkolna Za + męża Jana Póltorak ++ rodziców Leona i Hildegardę Czereda ++ teściów i ++ z obu stron i d. cz.
    -Za + Gertrudę i Waltra Jendrzej, Hiledardę i Armina Zech, Marię Kokot oraz ++ z rodzin Jendrzej i Kokot
    Droga krzyżowa dla dzieci
    17:45 Droga krzyżowa
    18:30 - Za ++ Antoninę i Jerzego Piecha, brata Józefa i ++ z rodzin Pustułów
    - Za ++ Mariannę i Wincentego Pieluchów, ++ braci Lucjana i Jana oraz + bratową Leokadię

    Sobota - 25 marca - uroczystość Zwiastowania Pańskiego
    06:30 - Za Prowincję Zwiastowania prosząc o opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Matki Pro-wincjonalnej i każdej siostry oraz o nowe powołania dla Prowincji
    - Do Boga Ojca Wszechmogącego przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszko o pokój i zgodę w naszej ojczyźnie, o Boże błogosławieństwo dla niej i nią rządzących oraz o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego i Augusta Hlonda.
    - W 1. rocznicę śmierci brata Jana Kotlarza i ++ z rodzin Kotlarz i Brodowski
    08:00 Za + ojca, teścia Jerzego Bawaj w 2. rocznicę śmierci, za ++ rodziców Helenę i Jana Żydziak, ++ dziadków i rodziców chrzestnych z obu stron, ciocię Emilię, Gertrudę, wujków Henryka, Rajmunda za ++ z pokrewieństwa Żydziak, Bawaj i Simlat oraz o zdrowie i Boże błogosła-wieństwo w rodzinie
    17:15 Różaniec
    18:00 - Za ++ rodziców Leokadię i Lucjana Pielucha, siostrę Krystynę i dziadków z obu stron
    - Za + Kazimierza Łątkowskiego w 2 r. śmierci

    Niedziela - 26 marca - IV Niedziela Wielkiego Postu - Laetare
    06:45 - intencja wolna
    08:00 - Za + męża, ojca i dziadka Stanisława Gajek w 11. rocznicę śmierci i za rodziców ++ z obu stron raz za + siostrę Sylwię
    - Za + brata Jana i Łucję Lipka, Krystynę Żuk, Józefa i Mariannę Lipka
    09:30 - Za ++ rodziców Emilię w 11 r. śmierci i Waldemara Świętek w 20 r. śmierci teściów Marię i Józefa Janik i pokrewieństwo z obu stron
    11:00 - Za ++ rodziców Marię Tomczyńską w 6. rocznicę oraz Stefana Tomczyńskiego
    - Za + męża Józefa Łuczko oraz szwagrów Stanisława i Czesława i ++ rodziców z obu stron
    15:00 Szpital: - Za + męża i ojca Bolesława Popa w 17. rocznicę śmierci, ++ rodziców Gertrudę i Józefa Grobarek, + Jadwigę, Annę, Konrada i Edwarda Popa
    16:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
    17:00 - Za + rodziców Stanisławę i Stanisława Kropacz w r. śmierci Stanisławy, za brata Aleksan-dra, teściów Mariannę, Adolfa Stasiak, szwagrów Henryka i Zenona i za ++ z obu stron

Intencje mszalne
piątek 24 Mar 2017
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!

8.GNIEZNO I TORUŃ na stronę wersja 10

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

nabożeństwo-40-godzinne

NIEDZIELA (26.02.2017)
GODZ.12-13.00 RÓŻE RÓZANCOWE
GODZ.13-14.00 MARGARETKI
GODZ.14.00-15.00 RÓŻE RODZICÓW MODLĄCYCH SIĘ ZA SWOJE DZIECI ORAZ RODZICE Z DZIEĆMI KOMUNIJNYMI I DZIECI SZKOŁY PODSTAWOWEJ.
GODZ.15-16.00 ODNOWA W DUCHU SWIETYM I MŁODZIEŻ ORAZ GIMNAZJALNA PRZYGOTOWUJĄCA SIĘ DO BIERZMOWANIA Z RODZICAMI.
GODZ.16.15-GODZINA ŚWIĘTA

PONIEDZIAŁEK I WTOREK (27-28.02.2017) OD 7.00 DO 17.00 i 18.00
Godz.6.30 MSZA ŚWIĘTA
Godz.7.00-UL.CZESTOCHOWSKA,CMENTARNA I MICKIEWICZA
GODZ.8.00-UL.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
GODZ.9.00 –ANTONIÓW
GODZ.10.00-UL.WYZWOLENIA I BRZEZINY
GODZ.11.00 –UL.OPOLSKA I XX LECIA
GODZ.12.00-UL.22 LIPCA I DZIERŻONA
GODZ.13.00-UL.DŁUSKIEGO I 1 MAJA
GODZ.14.00-PLAC WOLNOSCI I 8 MARCA
GODZ.15.00-DOMKI JEDNORODZINNE
GODZ.16.00- UL.SŁOWACKIEGO I KORCZAKA
GODZ17.00- UL.SIKORSKIEGOI LESNA Z OSIEDLEM DOMKÓW
GODZ.18.00 MSZA ŚWIĘTA.

W Poniedziałek Msza święta o godz.17.00 dlatego w poniedziałek ul.Sikorskiego Lesna i domki o godz.16.00.

Zachecamy do przewodnictwa w poszczególnych godzinach, aby była to wspólna modlitwa adoracyjna. Jeśli ktoś nie może w wyznaczonej godzinie, to przychodzi w odpowiedniej porze,ważne, abyśmy codziennie czuwali jedną godzinę, zgodnie ze słowami Jezusa, czyż godziny nie możecie czuwać ze mną?


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

spowiedź przedśwuateczna

Okazja do Spowiedzi przed świętami:
Poniedziałek od 6.00 do 6.45 i od 16.00-16.55.
Wtorek i środa od godz.6.00 do 6.45. i od 16.00 do 17.55
Czwartek od godz.6.00 do 9.00 i od 16.00 do 19.00
Piątek od godz.6.00 do 11.00 i od 15.00 do 20.00
Wigilia od 6.00 do 12.00 i od 14-15.00.

Bardzo prosimy nie odkładać spowiedźi na ostatni moment!!


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

Gerard van Honthorst Pokłon pasterzy-649x517

Na Święta Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wyrazy pamięci, wdzięczności i najserdeczniejsze życzenia:
Niech ta Święta Noc upłynie w ciepłej, rodzinnej atmosferze, nieprzysłoniętej gorączkowymi przygotowaniami. Byśmy umieli zatrzymać się nad Nowonarodzonym, pomyśleć nad naszym życiem, odpocząć, może coś przeorganizować... Ten szczególny czas Bożego Narodzenia, kiedy w uwielbieniu klękać będziemy przed tajemnicą Wcielenia i adorować prawdę o wielkiej miłości Boga do człowieka, niech przyniesie radość i spełnienie szlachetnych zamierzeń. Oby betlejemska gwiazda zwiastująca Narodziny Zbawiciela rozświetliła swoim blaskiem nie tylko czas Świąt, ale także wszystkie dni Nowego 2017 Roku.

                                                   Duszpasterze


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

Wizyta-duszpasterska-01

WTOREK 27.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona prawa

2.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona lewa

3. UL.DANYSZA,DYLAKOWSKA I POWST. ŚL. od końca.

ŚRODA 28.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.RZECZNA-od Państwa Golec i osiedle domków jednorodzinnych.

2.OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH-od Państwa Dota przy
ul.Jasminowej.

3.UL.LEŚNA I OZIMSKA

CZWARTEK 29.12-GODZ. 14.30

1.UL.OPOLSKA od poczatku

2.UL.OPOLSKA od końca

3.ul.XXLecia od poczatku

PIĄTEK 30.12 GODZ.14.30

1.ul.22 Lipca numery parzyste od poczatku

2.ul.22 Lipca numery nieparzyste od poczatku

3.ul.22 Lipca nieparzyste od konca

PONIEDZIAŁEK 2.01.GODZ.15.00
1.ul.POWSTAŃCÓW Śl. 1,3 i 5

2.ul. POWSTAŃCÓW Śl.nr 7 9 11,13

3.ul. POWST. ŚL.parzyste od poczatku i nieparzyste od konca nr 15

WTOREK 3.01.GODZ.15.00
1.ul.Dzierżona numery parzyste od poczatku

2.ul.Dzierzona numery nieparzyste od poczatku

3.Domki jednorodzinne od ul.Krótkiej

ŚRODA 4.01 GODZ.15.00
1.UL.DŁUSKIEGO 1 i 3

2.UL.DŁUSKIEGO 2

3.UL.DŁUSKIEGO 7

CZWARTEK 5.01.-GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 5,9 i 11 od początku

2.UL.DŁUSKIEGO nr 19,21 i 23 od początku

3.UL.DŁUSKIEGO 25 od poczatku

PONIEDZIAŁEK 9.01.GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 27 od początku

2.UL.1 MAJA-numery nieparzyste od poczatku

3.ul.1 Maja numery parzyste od poczatku

WTOREK 10.01 GODZ.15.00
1.UL.PLAC WOLNOSCI 2

2.Ul.PLAC WOLNOSCI 4

3.UL.PLAC WOLNOSCI 6

SRODA 11.01.-GODZ.15.00

1.U.CZESTOCHOWSKA OD POCZATKU

2.UL.CMENTARNA I CZESTOCHOWSKA OD KONCA

3.UL.DWORZEC PKP I BRZEZINY

CZWARTEK 12.01-GODZ.15.00

1.UL 8 MARCA 1

2.UL. 8 MARCA 3

3. UL.8 MARCA 5

PIĄTEK 13.01-GODZ.15.00

1.UL.MICKIEWICZA od poczatku

2.UL.MICKIEWICZA od konca

3.ul.8 Marca 7

SOBOTA 14.01 GODZ.14.00
1.UL.KORCZAKA 2 i 4

2.KORCZAKA 6 I 8

NIEDZIELA 15.01. GODZ.14.00

1. UL. SŁOWACKIEGO 8 i 10

PONIEDZIAŁEK 16.01 -GODZ.15.00
1.UL.SŁOWACKIEGO 1B
2.UL.SŁOWACKIEGO 3 i 1 a
3. UL.SŁOWACKIEGO 2 i 6

WTOREK 17.01-GODZ.15.00
1.Ul.SŁOWACKIEGO 4
2.UL.SŁOWACKIEGO12
3.UL.SŁOWACKIEGO 14 i 16

ŚRODA 18.01.-GODZ.15.00
1.UL.WYZWOLENIA od poczatku
2. ULWYZWOLENIA od konca
3.UL.SIKORSKIEGO 1 i 3

CZWARTEK 19.01 .-GODZ.15.00
1.SIKORSKIEGO 2i 5
2.SIKORSKIEGO 4 I 7
3.ULSIKORSKIEGO 9 i 11

PIATEK 20.01-GODZ.15.00
1.UL SIKORSKIEGO 6 i 13
2. UL.SIKORSKIEGO 15 i 17
3.UL.SIKORSKIEGO 19 i 21

SOBOTA 21.01-GODZ.14.00
1. UL.SIKORSKIEGO 23 i 25

2. UL.SIKORSKIEGO 27 i 29

PONIEDZIAŁEK 23.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 33

2.UL. BUKOWA ISIKORSKIEGO 35

3UL.SIKORSKIEGO 37

WTOREK24.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 8 OD POCZATKU

2.UL.SIKORSKIEGO 8 OD KONCA

3.UL.LESNA DOMKI DEBOWA SWIERKOWA SOSNOWA JESIONOWA I MODRZEWIOWA

ŚRODA 25.01.GODZ.15.00

1.UL.LESNA 5 OD POCZATKU

2.UL.LESNA 9 OD POCZATKU

3.UL.LESNA 9 OD KONCA

KOLEDA DODATKOWA W SOBOTE 28 STYCZNIA OD GODZ.14.00.

KOLEKTA KOLEDOWA W NIEDZIELĘ 29 STYCZNIA.


 

Kalendarz liturgiczny

 
Piątek III tygodnia Wielkiego Postu
24 marca 2017r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara