• Intencje

    INTENCJE MSZALNE OD 14 DO 20 SIERPNIA 2017 ROKU
    PONIEDZIAŁEK - 14 SIERPNIA - WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO, PREZBITERA I MĘCZENNIKA
    06:30 – Za + syna Jacka Wencel w okazji urodzin, ++ z rodziny i dusze czyśćco-we
    19:00 STARY KOŚCIóŁ – Za + Wernera Kokot, siostrzenicę Grażynę, ++ rodzi-ców i pokrewieństwo z obu stron
    - Za ++ Erykę i Gerarda Respondek w rocznicę urodzin

    WTOREK - 15 SIERPNIA - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP
    06:45 – Za ++ Julię i Antoniego Matuszewskich, za ++ z rodzin Matuszewski, Lewicki i Zawadzki
    08:00 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę i potrzebne łaski dla członkiń Róży Różańcowej Wniebowzięcia NMP z Ozimka i za ++ siostry z tej róży
    09:30 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę i po-trzebne łaski dla członkiń Róży Różańcowej Wniebowzięcia NMP z Antoniowa i za ++ siostry z tej róży
    11:00 – Za + męża Konstantego Nalepę, za ++ rodziców i dziadków z obu stron, ++ z rodzin Nalepa, Pasoń, Kotwickich, Borowieckich, Gątkowskich, Sakwa i dusze czyść.
    15:00 Szpital: Za + Stanisława Szczabel, + Mariusza Kwietniewskiego i dusze czyść.
    16:15 – Nieszpory
    17:00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem NMP Wniebowziętej, z po-dziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Marud i Świtała

    ŚRODA - 16 SIERPNIA
    06:30 – Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II za czcicieli Miłosierdzia Bożego i w intencjach zanoszo-nych do Miłosierdzia Bożego w każdy 1 piątek miesiąca
    19:00 – Za ++ rodzicówPaulinę i Piotra Szarzewicz, + brata Zdzisława, + brato-wą Janinę, ++ dziadków z obu stron, za wszystkich ++ z rodzin Szarze-wicz, Krzyśko, Oblicki, Krężel i dusze czyśćcowe

    CZWARTEK - 17 SIERPNIA - UROCZYSTOŚĆ ŚW. JACKA, PREZBITERA, GŁÓWNEGO PA-TRONA METROPOLII GÓRNOŚLĄSKIEJ
    06:30 – za + Karola Ratkiewicz w 2 rocznicę śmierci
    19:00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla męża Jacka i siostry Jolanty w dniu ich urodzin

    PIĄTEK - 18 SIERPNIA
    06:30 – za + ojca Wojciecha Leszczyńskiego w rocz. śmierci, matkę Józefę, za ++ z rodzin Leszczyńskich, Przybyłów, Szostak i Dorociak.
    19:00 – Za + męża i ojca Józefa Stanucha w rocz. śmierci, za ++ rodziców Zofię i Stanisława, Marię Kuśmierczyk, + siostrę Lucynę, brata Władysława, ciocię Eugenię, Edwarda Wydrychiewicza, za ks. Prałata Gerarda Kałużę

    SOBOTA - 19 SIERPNIA
    06:30 – Za ++ rodziców Jana i Zofię Łabanowskich, męża Jana Sawa, siostrę Ja-ninę, szwagra Stanisława i brata Józefa
    14:00 Ślub: Daria Worobiec i Maciej Kulesza
    18:15 Różaniec
    19:00 – Za ++ rodziców Ludwinę i Karola Widera, ++ Agnieszkę i Ryszarda Koź-lik, ++ siostry Marię i Różę, szwagierkę Elżbietę, Kornelię, szwagrów Aloj-zego, Jerzego, ++dziadków i wszystkich ++ z rodzin Koźlik, Widera, Joń-czyk oraz dusze czyść.

    NIEDZIELA - 20 SIERPNIA - XX NIEDZIELA ZWYKŁA
    06:45 – Za + męża Marka Mrocheń, córkę Halinę, męża Alojzego, syna Antonie-go, za ++ rodziców Karola i Jadwigę, braci Joachima, Józefa, Karola, bra-tanka Janusza i dziadków z obu stron
    08:00 – Dziękczynna w 60 rocznicę urodzin Grażyny z prośbą o błogosławień-stwo Boże dla całej rodziny
    - za + męża i ojca Helmuta Tyka w 20 roczn. śmierci, za + Ernę Rogowską, rodziców Feliks i teściów Tyka, oraz ++ z rodziny Migura
    09:30 – Za + męża, ojca i dziadka Tadeusza Pędzik w 12 rocz. śmierci, i za ++ z rodzin Pędzik i Pszczółkowskich
    11:00 – Za + męża, ojca i dziadka Tadeusza Frąk w 2 rocz. śmierci, ++ rodziców i teściów, brata Krzysztofa, siostrę Marię, ++ dziadków z obu stron, wszyst-kich ++ z rodziny Frąk, Grenda i Wilk
    - za + męża Mirosława Dota w 7 rocz. śmierci, + teścia Stanisława Dota, + Michała Tracz, za ++ z rodziny Dotów, Paluszczaków, Kędziów, Jajczaków.
    15:00 Szpital: Za + matkę, babcię i prababcie Elfrydę Pastuch w dniu urodzin.
    16:15 Nieszpory
    17:00 – Za + męża, ojca i dziadka Wojciecha Duszewskiego, za ++ z rodzin Duszewski i Sawczuk
    - za + męża Huberta Kurdę w 3 rocz. śmierci, za ++ rodziców z obu stron.

Intencje mszalne
niedziela 20 Sie 2017
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Plan Kolędy 2016/17

Super User. Posted in Strona Główna

Wizyta-duszpasterska-01

WTOREK 27.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona prawa

2.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona lewa

3. UL.DANYSZA,DYLAKOWSKA I POWST. ŚL. od końca.

ŚRODA 28.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.RZECZNA-od Państwa Golec i osiedle domków jednorodzinnych.

2.OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH-od Państwa Dota przy
ul.Jasminowej.

3.UL.LEŚNA I OZIMSKA

CZWARTEK 29.12-GODZ. 14.30

1.UL.OPOLSKA od poczatku

2.UL.OPOLSKA od końca

3.ul.XXLecia od poczatku

PIĄTEK 30.12 GODZ.14.30

1.ul.22 Lipca numery parzyste od poczatku

2.ul.22 Lipca numery nieparzyste od poczatku

3.ul.22 Lipca nieparzyste od konca

PONIEDZIAŁEK 2.01.GODZ.15.00
1.ul.POWSTAŃCÓW Śl. 1,3 i 5

2.ul. POWSTAŃCÓW Śl.nr 7 9 11,13

3.ul. POWST. ŚL.parzyste od poczatku i nieparzyste od konca nr 15

WTOREK 3.01.GODZ.15.00
1.ul.Dzierżona numery parzyste od poczatku

2.ul.Dzierzona numery nieparzyste od poczatku

3.Domki jednorodzinne od ul.Krótkiej

ŚRODA 4.01 GODZ.15.00
1.UL.DŁUSKIEGO 1 i 3

2.UL.DŁUSKIEGO 2

3.UL.DŁUSKIEGO 7

CZWARTEK 5.01.-GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 5,9 i 11 od początku

2.UL.DŁUSKIEGO nr 19,21 i 23 od początku

3.UL.DŁUSKIEGO 25 od poczatku

PONIEDZIAŁEK 9.01.GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 27 od początku

2.UL.1 MAJA-numery nieparzyste od poczatku

3.ul.1 Maja numery parzyste od poczatku

WTOREK 10.01 GODZ.15.00
1.UL.PLAC WOLNOSCI 2

2.Ul.PLAC WOLNOSCI 4

3.UL.PLAC WOLNOSCI 6

SRODA 11.01.-GODZ.15.00

1.U.CZESTOCHOWSKA OD POCZATKU

2.UL.CMENTARNA I CZESTOCHOWSKA OD KONCA

3.UL.DWORZEC PKP I BRZEZINY

CZWARTEK 12.01-GODZ.15.00

1.UL 8 MARCA 1

2.UL. 8 MARCA 3

3. UL.8 MARCA 5

PIĄTEK 13.01-GODZ.15.00

1.UL.MICKIEWICZA od poczatku

2.UL.MICKIEWICZA od konca

3.ul.8 Marca 7

SOBOTA 14.01 GODZ.14.00
1.UL.KORCZAKA 2 i 4

2.KORCZAKA 6 I 8

NIEDZIELA 15.01. GODZ.14.00

1. UL. SŁOWACKIEGO 8 i 10

PONIEDZIAŁEK 16.01 -GODZ.15.00
1.UL.SŁOWACKIEGO 1B
2.UL.SŁOWACKIEGO 3 i 1 a
3. UL.SŁOWACKIEGO 2 i 6

WTOREK 17.01-GODZ.15.00
1.Ul.SŁOWACKIEGO 4
2.UL.SŁOWACKIEGO12
3.UL.SŁOWACKIEGO 14 i 16

ŚRODA 18.01.-GODZ.15.00
1.UL.WYZWOLENIA od poczatku
2. ULWYZWOLENIA od konca
3.UL.SIKORSKIEGO 1 i 3

CZWARTEK 19.01 .-GODZ.15.00
1.SIKORSKIEGO 2i 5
2.SIKORSKIEGO 4 I 7
3.ULSIKORSKIEGO 9 i 11

PIATEK 20.01-GODZ.15.00
1.UL SIKORSKIEGO 6 i 13
2. UL.SIKORSKIEGO 15 i 17
3.UL.SIKORSKIEGO 19 i 21

SOBOTA 21.01-GODZ.14.00
1. UL.SIKORSKIEGO 23 i 25

2. UL.SIKORSKIEGO 27 i 29

PONIEDZIAŁEK 23.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 33

2.UL. BUKOWA ISIKORSKIEGO 35

3UL.SIKORSKIEGO 37

WTOREK24.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 8 OD POCZATKU

2.UL.SIKORSKIEGO 8 OD KONCA

3.UL.LESNA DOMKI DEBOWA SWIERKOWA SOSNOWA JESIONOWA I MODRZEWIOWA

ŚRODA 25.01.GODZ.15.00

1.UL.LESNA 5 OD POCZATKU

2.UL.LESNA 9 OD POCZATKU

3.UL.LESNA 9 OD KONCA

KOLEDA DODATKOWA W SOBOTE 28 STYCZNIA OD GODZ.14.00.

KOLEKTA KOLEDOWA W NIEDZIELĘ 29 STYCZNIA.


 

Kalendarz liturgiczny

 
XXI Niedziela okresu zwykłego, Wspomnienie obowiązkowe Św. Bernarda
20 sierpnia 2017r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara