• Intencje

    NIEDZIELA - 11 LISTOPADA - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
    06:45 – Za zm. rodziców Stanisława i Stanisławę Kropacz w rocz. śm. Stanisława, teściów, Mariannę i Adolfa Stasiak, brata Alexandra i zm. szwagrów Henryka, Zenona, Kazimierza
    08:00 - Dziękczynna w rocznicę urodzin Wiesławy prosząc o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny
    - Za ++ rodziców Marię i Czesława Prokopczyk, Julię i Zenona Olszewskich, brata Kazimie-rza, ++ siostry Irenę, Józefę, Teresę, Helenę, bratowe Edwardę i Julię, ++ szwagrów, dziadków i wszystkich ++ z rodziny Prokopczyk, Olszewski, Śliżewski, Ratkiewicz i d.cz.
    09:30 Suma - Za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej Królowej Polski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny w 100. lecie odzyskania niepodległości oraz za wszystkich poległych w obronie Jej niepodległości
    - O Boże błogosławieństwo dla Marii Szczotka w 85 urodziny (od dzieci, wnuków i prawnuków)
    11:00 - Za wszystkich ++ nauczycieli, byłych pracowników gimnazjum i szkół podstawowych nr 1 i 3 w Ozimku
    - Za + męża, ojca i dziadka Kazimierza Kostrzewę w 1 rocz. śmierci
    14:00 Msza św. z udziałem osób niepełnosprawnych - Do Miłosierdzia Bożego za + męża Józefa Szatkowskiego w 5 r. śm. ++ rodziców rodzeństwo z obu stron ++ z rodzin i d.cz.
    15:00 - Szpital - Za + syna i brata Daniela Wolter w rocz. śmierci oraz + żonę i matkę Rozwitę Wolter oraz ++ z pokrewieństwa
    16:15 - Nieszpory
    17:00 - Za zm. ojca Władysława Łysiak jego żonę Bronisławę, zm. z rodzin Łysiak, Wyciślak oraz zm. Katarzynę Słaby i Helenę Żak

     

    INTENCJE MSZALNE OD 12 DO 18 LISTOPADA 2018 ROKU


    PONIEDZIAŁEK - 12 LISTOPADA - WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA, BISKUPA I MĘCZENNIKA
    06:30 - Za + ojca Czesława i wszystkich ++ z rodzin Izbickich, Denisiewicz, Oruba, Wilhelm i Sawiel
    - Za ++ Józefę i Piotra Maciuch ++ siostry ++ siostrzeńców i ++ szwagrów
    - Za + Andrzeja Kupniewskiego w 1 r. śm.
    17:00 - Prosząc Boga o błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla przyjaciółki Rity Stęperskiej z okazji 80 rocznicy urodzin (od Marii Szczotka z rodziną)
    - Za + Natalię Teduła teścia Adama Tasarz ciocię Danutę Kędzia dziadków Lucynę i Władysława Pelińskich Janinę i Henryka Lichosik, Jana i Stanisławę Lichosik

    WTOREK - 13 LISTOPADA - WSPOMNIENIE ŚW. BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA, PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI
    06:30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Anny z okazji 30. r. urodzin
    - Za ++ Urszulę i Edmunda Wiśniewskich i Czesławę i Jana Patej i wszystkich ++ z obu rodzin
    18:00 - - Za + Gustawa Szczotkę w 10 r. śm., za jego rodziców, dziadków, braci Dominika, Mieczysława, siostry Franciszkę i Joannę
    - Za zm. Elżbietę Grzesiak (od sąsiadów z bloku nr 5 i znajomych)

    ŚRODA - 14 LISTOPADA - WSPOMNIENIE BŁ. MARII LUIZY MERKERT, DZIEWICY
    06:30 - O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla bratowej Marty z mężem i dziećmi z rodzinami
    - Za + Janinę Górniak (od sąsiadów z bloku 6 Pl. Wolności)
    18:00 - Za ++ rodziców Rozalię i Józefa Śliżewskich, Apolonię, Władysława i Barbarę Stonoga, braci Stefana, Franciszka i Edwarda, siostry Marię i Bronisławę i ++ dziadków z obu stron i ++ pokrewieństwo
    - Za + Włodzimierza Kiełmińskiego (intencja od sąsiadów z ul. 8 Marca 7d)

    CZWARTEK - 15 LISTOPADA
    06:30 - O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Norberta z okazji 50. r. urodzin
    - Za + siostrę Stanisławę Michalczyk
    18:00 - Msza św. do bierzmowania - Za zm. Kazimierę Jaremko (od rodziny Białek)
    - Za zm Bronisławę Kutarba (od współlokatorów z ul. Lipowej 2.)

    PIĄTEK - 16 LISTOPADA - ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA KATEDRALNEGO W OPOLU - WSPOMNIENIE NMP OSTROBRAMSKIEJ
    06:30 – Dziękczynna Bogu za 4 lata obecności relikwii św. siostry Faustyny w naszej parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo za Jej przyczyną
    - Za ++ rodziców Karola i Jadwigę Janik ich rodzeństwo Pawła, Jana, Franciszka, Klarę Janik, Annę Mazur, Pawła Stiller dziadków Marcellę i Jana Janik Michała i Martę Skrzypczyk i teściów Justynę i Augustyna Ozimek
    16:30 Msza św. szkolna - Za wstawiennictwem Matki Bożej Ostrobramskiej dziękując Bogu za dzieci objęte modlitwą prosząc dla nich o dary Ducha Św. oraz o potrzebne łaski w codziennym życiu (od Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci)
    - Za + Janinę Górniak (od sąsiadów z bloku 6 Pl. Wolności)
    18:00 - Przez wstawiennictwo Matki Bożej Ostrobramskiej z prośbą o opiekę Bożą, zdrowie dla członkiń Róży Różańcowej i za ++ siostry z tej róży
    - Za + żonę Hildegardę Juros w 10 r. śm.

    SOBOTA - 17 LISTOPADA - WSPOMNIENIE ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ, ZAKONNICY
    06:30 - Za + matkę Annę Dziemczyk w 2. r. śm. za + ojca Józefa, + siostrę Anielę, za + brata Ryszarda i + męża Włodzimierza Wasiuk
    - Za + Władysława i jego + żonę Alfredę Korszula (od siostry Franciszki Humaniuk)
    - Za + Marię Janowczyk (od sąsiadów z Pl. Wolności 6)
    17:15 - Różaniec
    18:00 - Za ++ rodziców Rozalię i Józefa, Apolonię, Barbarę i Władysława, 3 braci, 2 siostry, dwóch szwagrów, babcie i dziadków z obu stron i ks. prałata Gerarda Kałużę i d.cz.
    - Za + męża Gintra, siostrę Gertrudę ++ rodziców z obu stron ++ z pokrewieństwa Feliks Niedworok i Stasch
    - Za + Adolfa Korzyniec (od pracowników Modelarni Huty Małapanew)

    NIEDZIELA - 18 LISTOPADA - ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEGO KOŚCIOŁA (35)
    06:45 – Za + syna Jerzego Kotysz w 14. r. śm. i za wszystkich ++ z pokrewieństwa
    08:00 - Za + matkę i babcię Janinę Kruczak w 2. r. śm. ++ Jerzego, Hildegardę, Andrzeja i Antoniego Jaguś oraz wszystkich ++ z rodzin Kaniak, Budzanowski, Jaguś i d.cz.
    - W r. śm. męża, ojca i dziadka Mirosława Głąbińskiego, ojca Bronisława, teścia Antoniego, bratową Marię oraz wszystkich ++ z pokrewieństwa
    09:30 Suma - Za + żonę Janinę Jończyk w r. śm. za ++ rodziców Elfrydę i Pawła Jończyk, za + teścia Piotra Ratuszniak i za ++ braci Gintra i Leona ++ dziadków Kulik, Jończyk
    - W czwartą rocz. śm. Józefa Lipka i zm. żonę Mariannę
    - Za + Włodzimierza Kiełmińskiego (od żony oraz dzieci i wnuków)
    11:00 - Za parafian, a szczególnie za budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła z prośbą o Boże błogosławieństwo dla żyjących i dar nieba dla zmarłych
    - Za + ks. prałata Gerarda Kałużę - proboszcza i budowniczych naszego kościoła
    - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej i dalsze Boże błogosławieństwo dla Huberta Rogowskiego z ok. 70 tych urodzin oraz żony dzieci z rodzinami
    15:00 - Szpital - Za + Danutę Pakosz w 1 r. śm.
    16:15 - Nieszpory
    17:00 - Za + Henryka Musiał (od sąsiadów z ul. Sikorskiego 9B)

Intencje mszalne
piątek 16 Lis 2018
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Adoracja 40 godzinna - plan

Super User. Posted in Strona Główna

nabożeństwo-40-godzinne

NIEDZIELA (26.02.2017)
GODZ.12-13.00 RÓŻE RÓZANCOWE
GODZ.13-14.00 MARGARETKI
GODZ.14.00-15.00 RÓŻE RODZICÓW MODLĄCYCH SIĘ ZA SWOJE DZIECI ORAZ RODZICE Z DZIEĆMI KOMUNIJNYMI I DZIECI SZKOŁY PODSTAWOWEJ.
GODZ.15-16.00 ODNOWA W DUCHU SWIETYM I MŁODZIEŻ ORAZ GIMNAZJALNA PRZYGOTOWUJĄCA SIĘ DO BIERZMOWANIA Z RODZICAMI.
GODZ.16.15-GODZINA ŚWIĘTA

PONIEDZIAŁEK I WTOREK (27-28.02.2017) OD 7.00 DO 17.00 i 18.00
Godz.6.30 MSZA ŚWIĘTA
Godz.7.00-UL.CZESTOCHOWSKA,CMENTARNA I MICKIEWICZA
GODZ.8.00-UL.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
GODZ.9.00 –ANTONIÓW
GODZ.10.00-UL.WYZWOLENIA I BRZEZINY
GODZ.11.00 –UL.OPOLSKA I XX LECIA
GODZ.12.00-UL.22 LIPCA I DZIERŻONA
GODZ.13.00-UL.DŁUSKIEGO I 1 MAJA
GODZ.14.00-PLAC WOLNOSCI I 8 MARCA
GODZ.15.00-DOMKI JEDNORODZINNE
GODZ.16.00- UL.SŁOWACKIEGO I KORCZAKA
GODZ17.00- UL.SIKORSKIEGOI LESNA Z OSIEDLEM DOMKÓW
GODZ.18.00 MSZA ŚWIĘTA.

W Poniedziałek Msza święta o godz.17.00 dlatego w poniedziałek ul.Sikorskiego Lesna i domki o godz.16.00.

Zachecamy do przewodnictwa w poszczególnych godzinach, aby była to wspólna modlitwa adoracyjna. Jeśli ktoś nie może w wyznaczonej godzinie, to przychodzi w odpowiedniej porze,ważne, abyśmy codziennie czuwali jedną godzinę, zgodnie ze słowami Jezusa, czyż godziny nie możecie czuwać ze mną?


 

Kalendarz liturgiczny

 
Piątek XXXII tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Rocznica poświęcenia rzymskich bazylik świętych apostołów Piotra i Pawła, Św. Małgorzaty Szkockiej, św. Gertrudy
16 listopada 2018r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara