• Intencje

    NIEDZIELA - 23 WRZEŚNIA - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
    06:45 – Za + brata Zenona Ciszewskiego w 10 rocz. śmierci, Dominika Śnioszka, za + rodziców Jana i Mariannę Cisowskich, teściów Stanisławę i Stanisława Kuśmierz, ++ zmarłych z obu stron, + Kazimierę Zaskórską i ks. prałata Gerarda Kałużę oraz Rajmunda Hurka
    08:00 - O zdrowie i błogosławieństwo w nauce dla Karoliny Kachno Kacpra i Tomasza Rumińskich
    - Za zm. Jana Zaręba w 30 rocz. śmierci
    - Za zm. rodziców Barbarę i Zbigniewa Kryryczka oraz dziadków z obu stron
    09:30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Mareny i Ryszarda Koźlik z ok. 30 r. ślubu
    - Za zm. Ewę Stanuch z kolejną rocznicę urodzin (od syna Grzegorza z rodziną)
    11:00 - Za + matkę i babcię Stefanię Gmyrek w 28 r. śm., + ojca i dziadka Eugeniusza Gmyrek, za ++ dziadków i wszystkich ++ z rodziny Gmyrek i Marchewka (od dzieci i wnuków) oraz za + brata i szwagra Andrzeja Bejm w 1. r. śm. i za + kuzynkę Zenię w 1. r. śm.
    - Za zm. żonę Halinę Sobol w 8 rocz. śmierci (od męża, rodz. Sobol oraz rodz. Sitek) oraz d.cz.
    15:00 Szpital: - Z ok. urodzin syna Grzegorza o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla niego, dla wnuków i dla synowej Agnieszki
    16:15 Nieszpory
    17:00 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji 10 rocz. ślubu Agnieszki i Marka Walskich i o zdrowie w ich rodzinie


    PONIEDZIAŁEK - 24 WRZEŚNIA
    06:30 - Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Gertrudy i Piotra z okazji 45-lecia ślubu oraz o dary Ducha Św. dla dzieci i wnuków
    - Za + Tadeusza Stonoga, jego ++ siostry i braci
    - Za + Henryka Musiał (od przyjaciół z Grodkowa i Ząbkowic z rodzinami)
    17:00 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy i synów z rodzinami
    - Za ++ rodziców Zofię i Jana Dobrowolskich ++ braci Czesława i Wiesława + Karola Stawasz + Kazimierza Czaban wszystkich ++ z pokrewieństwa oraz + ks. prałata Gerarda Kałużę i d.cz.

    WTOREK - 25 WRZEŚNIA
    06:30 - Za + Irenę Naumiuk w 5. r. śm. i d.cz.
    - Za + mamę Jadwigę Kuliberda, ++ ciocie Agnieszkę oraz Wiktorię oraz błogosławieństwo Boże w rodzinach Kuliberda, Leja , Kaleja
    - intencja wolna
    18:00 - Za + męża, ojca i dziadka Bogdana Jeż w 4. r. śm. oraz jego rodziców, braci i szwagrów
    - Za ++ rodziców Paulinę i Piotra Szarzewicz + brata Zdzisława + bratową Janinę ++ dziadków z obu stron i wszystkich ++ z rodzin Szarzewicz, Krzyśko, Oblicki i Krężel i d.cz.

    ŚRODA - 26 WRZEŚNIA
    06:30 - Za + Andrzeja i wszystkich ++ z rodziny Różańskich
    - Za + Krystynę Kaczmarek (od kuzynek Marioli i Józi z Domachowa)
    - intencja wolna
    18:00 - 30 dzień po śmierci: Anida Kubalka, Janina Nowicka, Zofia Burghard, Kamil Bauer, Janina Maciuch, Ryszard Kaproń, Zbigniew Basaj, Jan Marcinkiewicz, Hildegarda Piossek, Ewa Kussy, Maria Halupczok
    - Za + męża Jerzego Ledwoń ++ rodziców, brata, siostrę, Emilię i Wilhelma Godzik, 5 braci, 2 bratowe, szwagra i ++ z pokrewieństwa
    - Za + Lidię Lorenz z d. Surmacz

    CZWARTEK - 27 WRZEŚNIA - WSPOMNIENIE ŚW. WINCENTEGO A PAULO, PREZBITERA
    06:30 - Do Miłosierdzia Bożego za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o świętość życia naszych kapłanów, braci i sióstr zakonnych i wszystkich rodzin naszej parafii
    - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla dzieci i wnuków w rodzinie Tokarskich
    18:00 - Za ++ rodziców Stefanię, Franciszka Kroczyńskich + męża i ojca Jana Kuśmierskiego ++ teściów i ++ z rodzin Kuśmierski i Kwietniewski
    - Za ++ rodziców Lucynę i Władysława Pelińskich, Janinę i Henryka Lichosik siostrę Danutę Kędzia oraz babcię Stanisławę Lichosik i d.cz.
    - Za wstawiennictwem św. Szczepana o miłosierdzie Boże dla duszy zm. Henryka Frąckowiaka i zm. z rodzin Frąckowiak

    PIĄTEK - 28 WRZEŚNIA - WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA, MĘCZENNIKA
    06:30 – Za + Bogumiła Krzysztoń w rocznicę +
    - Za + mamę Emilię Gołdyn w 4. r. śm. + ojca Stanisława, ++ dziadków z obu stron + ciocię, wujków, kuzynów, kuzynkę i za ++ z rodziny Paroń i Jamroży
    16:30 Msza św. szkolna - Za matkę Felicję Kręską w 35 rocz. śm., ojca Włodzimierza męża Ireneusza, zm. Kurzyńskich i zm. z rodz. Kręskich Proszewskich i d.cz.
    - Za ++ rodziców Feliksę i Stanisława Wnęk w 16 r. śmierci ojca + męża Piotra Grubskiego ++ dziadków Franciszkę i Stanisława Piekarskich + Halinę Jałkiewicz i d.cz.
    18:00 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Ewy i Krzysztofa Zarzyckich z ok. 25 lecia ślubu
    - Za zm. Marię Kandziora w 3 rocz. śmierci i za zm. ojca Józefa i zm. z rodziny Kandziora, Gerlich
    - Za zm. ojca Karola Staś, matkę Martę i siostrę Różę, brata Leona, Gerharda, bratową Klarę, za zm. teściów Monikę i Pawła Spyrę i za zm. szwagrów i szwagierkę i za ks. Gerarda Kałużę
    21:00 Msza św. w intencji młodzieży naszego dekanatu

    SOBOTA - 29 WRZEŚNIA - ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA
    06:30 - Do Boga Ojca Wszechmogącego przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszko o pokój i zgodę w naszej ojczyźnie, o Boże błogosławieństwo dla niej i nią rządzących oraz o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego i Augusta Hlonda
    - Za czcicieli św. Michała Archanioła a szczególnie noszących jego szkaplerz
    - Za + Łucję Wilk w 7. r. śm., + męża Jana i wszystkich ++ z rodziny Wilk i Franiczek
    12:00 Ślub: Natalia Romanowska i Łukasz Dzierżon
    13:30 W intencji Klaudii i Tadeusza Bursy w 25. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla jubilatów i najbliższej rodziny
    15:00 Stary kościół - Do Bożej Opatrzności dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla męża i ojca Józefa Pańczyk z ok. 60 rocz. urodzin
    17:15 - Różaniec ze św. Michałem
    18:00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej w rodzinie Miś, Wodniok i Świerc
    - Za + męża Sylwestra Jagusztyn w 12 r. śm. oraz wszystkich ++ z rodzin Jagusztyn, Małecki, Nowak i Kapała

    NIEDZIELA - 30 WRZEŚNIA - XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA - DOŻYNKI PARAFIALNE
    06:45 – Za ++ rodziców Jadwigę i Michała Sycha ++ teściów Wiktorię i Fryderyka Marusak i wszystkich ++ z rodzin
    08:00 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy i Edwarda Kanz z ok. 40 r. ślubu oraz dla dzieci z rodzinami
    - Za + męża i ojca Mariusza Stelmaszczyk w 6. r. śm. + ojca Adama Zimny i ++ z rodziny
    09:30 - Z podziękowaniem za tegoroczne żniwa z prośbą o potrzebne łaski dla mieszkańców Antoniowa i Ozimka
    - Z okazji urodzin żony, mamy i babci Danusi Pędzik z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie dla całej rodziny
    - Za + mamę Krystynę Reimann + brata Waldemara + ojca Franciszka Widera i ++ z pokrewieństwa Reimann i Widera
    11:00 - Za + męża Joachima Hocwik i za ++ Jadwigę i Alojzego Porwolik, Elfrydę i Jerzego Rudolf oraz + Martę Sykosch i poległego Józefa Hocwik
    - Za + mamę Bolesławę Lalic w 8 r. śm. + ojca Józefa Samsel + brata Arseniusza Lalic + siostrę Danutę Samsel - Brysz i ++ z pokrewieństwa i d.cz.
    15:00 Szpital: - Za + męża Józefa Kocel z okazji 4. rocznicy śmierci
    16:15 Nieszpory
    17:00 - Za + syna Andrzeja, męża Jana, ++ Stanisławę i Jerzego Szuleko ++ rodziców z obu stron, Michalinę, Jana Szuleko, Gertrudę, Alojzego Zygmunt ++ 2 braci, szwagra ++ Mariannę i Jana Charubin i ++ z tych rodzin

Intencje mszalne
środa 26 Wrz 2018
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Plan kolędy 2017/2018

Super User. Posted in Strona Główna

PLAN KOLĘDY 2017/2018

ŚRODA 27.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona prawa

2.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona lewa

3. UL.DANYSZA,DYLAKOWSKA I POWST. ŚL. od końca.

4. UL.LEŚNA I OZIMSKA oraz Ozimek ul.Powst Ślaskich numery parzyste

CZWARTEK 28.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.RZECZNA-od Państwa Golec i osiedle domków jednorodzinnych.

2.OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH-od Państwa Dota przy ul.Jasminowej.

3.OZIMEK –UL.Dzierzona numery nieparzyste od początku

4.OZIMEK-UL. Dzierzona numery parzyste od poczatku i nieparzyste od konca.

PIATEK 29.12-GODZ. 14.30

1.UL.Lipowa-numery parzyste od początku.

2.UL.Lipowa –numery nieparzyste od początku

3.UL.Lipowa-numery nieparzyste od końc

4.UL.OPOLSKA od początku

SOBOTA 30.12-GODZ.14.30

1.UL.Powstanców 1 ,3 i 11

2.ulPowstanców 5

3.UL.POWSTAŃCÓW Śl.-numery 13 i 15

WTOREK-2.01.-GODZ.15.00

1. UL.ks. Kałuzy nr 2 od początku

2.UL.ks Kałuży nr 1 i 3 od początku

3. UL.ks Kałuzy nr 5, 9 i 11 od początku

4.UL.ks Kałuzy nr 7 od początku

SRODA 3.01- GODZ.15.00

1.UL.ks Kałuzy nr 19,21 i 23.od początku

2.UL.ks Kałuży NR 25 od początku

3.UL.ks Kałuży NR 27 od początku

4.UL.XXLecia od poczatku

CZWARTEK 4.01-GODZ.15.00

1.UL.PLAC WOLNOŚCI nr 2 od początku

2. UL.PLAC WOLNOŚCI,nr 4 od początku

3. Ul.PLAC WOLNOŚCI nr 6

4.DOMKI JEDNORODZINNE od ul. Krótkiej

PIĄTEK 5.01. GODZ.15.00

1.UL.MICKIEWICZA od poczatku

2. UL.Czestochowska od poczatku

SOBOTA 6.01-GODZ.14.30

1.UL8MARCA 1

2.UL.8 MARCA 3

3.ul 8 Marca 5

NIEDZIELA 7.01-GODZ.14.30

1.UL8 MARCA 7

2 Dworzec PKP i Brzeziny

PONIEDZIAŁEK 8.01-GODZ.15.00

1.UL.Korczaka 2 i 4

2.UL.cmentarna i Korczaka 6 i 8

3.1 MAJA parzyste

4.1 MAJA nieparzyste

WTOREK 9.01-GODZ.15.00

1. UL.SŁOWACKIEGO 1 B

2. UL SŁOWACKIEGO 3 I 1A

3.UL.SŁOWACKIEGO 4

4 UL.SŁOWACKIEGO 2 i 6

ŚRODA 10.01-GODZ.15.00

1.SŁOWACKIEGO8 I10

2.SŁOWACKIEGO 12

3.SŁOWACKIEGO 14 I 16

4.ul Sikorskiego 1 i 3

CZWARTEK 11.01-GODZ.15.00

1.UL WYZWOLENIA od poczatku

2.UL.WYZWOLENIA od konca

3.UL.Sikorskiego 2 i 5

4.UL Sikorskiego 4 i 7

PIĄTEK 12.01.-GODZ.15.00

1.Sikorskiego 9 i 11 i 13

2Sikorskiego 6 i 15 i 17

3Sikorskiego 19,21,23

4.Sikorskiego 25,27 i 29

SOBOTA 13.01.-GODZ.13.30

1.SIKORSKIEGO 33,35 i 37

2.Sikorskiego 8 od klatki A

3.Lesna domki Bukowa,Debowa,Swierkowa Sosnowa,Jesionowa i Modrzewiowa

NIEDZIELA 14.01-GODZ.14.30

1. UL.Lesna 5 od poczatku

2.UL.Lesna 9 od klatki A

 

KOLEDA DODATKOWA W SOBOTĘ 13 STYCZNIA OD GODZ.13.30

Kolędę dodatkową można zgłosić w zakrystii,jeśli nie można było być w wyznaczonym terminie.

Podsumowanie kolędy i kolekta kolędowa w niedzielę 14 stycznia.

W związku z wczesnymi feriami zimowymi odwiedzać będziemy często więcej rodzin dziennie,aby zdążyć do ferii.Prosimy o cierpliwośc w oczekiwaniu na kapłana i wyrozumiałość ,gdy przyjdzie później niż zazwyczaj.

_______________________________________________________________________________________

Kalendarz liturgiczny

 
Środa XXV tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Kosmy i Damiana, świętych męczenników Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy
26 września 2018r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara