• Intencje

    INTENCJE MSZALNE OD 3 DO 9 GRUDNIA 2018 ROKU
    PONIEDZIAŁEK - 3 GRUDNIA - WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO, PREZBITERA
    06:30 - Dziękczynna w 3 r. urodzin wnuczki Julii z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
    - Za + Włodziemierza Kiełmińskiego (od kolegi Franka Bialucha z żoną)
    17:00 - Roraty - Za zm. teściową i babcię Katarzynę Wolicką w rocz. śm. zm. teścia i dziadka Kazimierza, szwagra. Stanisława, męża Jerzego i zm. z rodziny
    - Za + matkę Leokadię Bratek oraz za ++ rodziców Janinę i Władysława Stępień i wszystkich ++ z rodzin z obu stron

    WTOREK - 4 GRUDNIA - WSPOMNIENIE ŚW. BARBARY
    06:30 - Za ++ rodziców Irenę i Stanisława Serweta, Danutę i Stanisława Włoch, szwagra Włodzimierza i za ++ z pokrewieństwa
    - Za + Damiana Król (od kuzyna Roberta z rodziną)
    17:00 - Roraty - Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Igora Trela z ok 1 r. urodzin oraz dla rodziców
    - Za + syna Mariusza Chrypiaka w 2 rocz. śmierci, ++ dziadków z rodziny Chrypiak, Stonoga

    ŚRODA - 5 GRUDNIA
    06:30 - Za + Genowefę Bańkowską (od syna Wojtka z rodziną)
    - Za + Marię Janowczyk (od sąsiadów z ul. Plac Wolności 6)
    17:00 - Roraty - Z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Krzysztofa Micha-laka z ok. 18. r. urodzin
    - W 20 rocznicę śmierci za Stanisława Tarnawskiego oraz za ++ z rodziny Kaglik, Jaworzyn, Frycz, Tarnawscy, Kościuk, Tannenberg, Bachowscy, Szczecina, Zabawski, Wożniakiewicz

    CZWARTEK - 6 GRUDNIA - WSPOMNIENIE ŚW. MIKOŁAJA - 1WSZY CZWARTEK MIESIĄCA
    06:30 - Dziękczynna w rocznicę urodzin Joachima z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
    - Za + Kamilę i Irenę Naumiuk, ++ dziadków Jana i Annę Górnych, + wujka Ryszarda Górnego i d.cz.
    17:00 - Roraty - O Boże błogosławieństwo dla Ojca Św. Franciszka, wszystkich biskupów, kapłanów, braci i sióstr zakonnych prosząc o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o Boże błogosła-wieństwo dla Apostolatu Margaretka i Dzieła modlitwy za kapłanów Oremus.
    - Za wstawiennictwem św. Mikołaja dziękując Bogu za dzieci objęte modlitwą, prosząc dla nich o dary Ducha Św. oraz potrzebne łaski w codziennym życiu (od Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci)
    18:30 - Roraty dla młodzieży - Z podz. za zdrowie i otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę dla Ireny i Andrzeja z okazji urodzin oraz dla synów i całej rodziny

    PIĄTEK - 7 GRUDNIA - WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA -
    1WSZY PIĄTEK MIESIĄCA
    06:30 – Z okazji 18-tych urodzin Larissy prosząc o światło Ducha Świętego, potrzebne łaski i mądry wybór drogi życiowej
    - Za + matkę Zofię Sosnowską + siostrę Łucję + ojca Mikołaja + wujka Piotra i ++ z pokrewieństwa z obu stron
    17:00 - Roraty - Za + mamę i żonę Bronisławę Kilijańską w r. śm. i za ++ dziadków Serafin
    - Za ++ rodziców Jana i Annę Górnych
    18:30 - Roraty dla młodzieży - Z okazji kolejnej rocznicy urodzin mamy Genowefy Świąc
    - Za + Marię Pach (od męża, dzieci, wnuków i prawnuków)

    SOBOTA - 8 GRUDNIA - UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP
    06:30 - Za wstawiennictwem Matki Bożej z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członkiń Róży Niepokalanego Poczęcia NMP z Ozimka i za ++ siostry z tej Róży
    - Za Zgromadzenie Sióstr Służebniczek o błogosławieństwo Boże, opiekę Niepokalanej oraz o nowe powołania do Zgromadzenia
    08:00 - Za + ciocię Otylię Pielorz, wujka o. Gabriela Popiołek, + ciocię Marię Kruppok, dziadków Martę i Józefa Popiołek
    09:30 - Za + męża Mariana Laskowskiego w 36. r. śm. ++ teściów Rozalię i Józefa oraz dziadków z rodziny Nowaków
    11:00 - O pokój na świecie, nawrócenie grzeszników we wszystkich intencjach Matki Bożej oraz naszych zanoszonych do Pana Boga w godzinie łaski dla świata
    12 - 13:00 Godzina łaski dla świata
    17:15 - Różaniec
    18:00 - Dziękczynna w 40 r. urodzin córki Anny z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
    - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Marii Tantała z ok. urodzin i imienin (od Doroty)

    NIEDZIELA - 9 GRUDNIA - II NIEDZIELA ADWENTU
    06:45 – intencja wolna
    08:00 - Za wstawiennictwem Matki Bożej o zdrowie i błogosławieństwo dla córki i męża z ok. urodzin oraz o zdrowie w rodzinach Polarz, Feliks i Pawezowski
    - Za + brata Piotra Warzecha w 36. r. śm. i za ++ z rodziny
    09:30 Suma - Do Bożej Opatrzności za podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dary Du-cha Świętego, opiekę Matki Bożej i dalsze Boże błogosławieństwo dla Szymona Puzik z ok. 18 r. urodzin
    - Za + żonę i matkę Elżbietę Kalla ++ rodziców Tomasza i Gertrudę Kalla ++ braci Piotra, Huberta, Helmuta, siostrę Irmgardę z rodziną i teścia Korneliusza Kucharczyk
    11:00 - Za ++ rodziców Helenę i Ignacego Góreckich i + ojca Stanisława Gajek ++ dziadków z obu stron
    14:00 - Msza św. z udziałem osób niepełnosprawnych - Do Bożej Opatrzności w intencji Marii i Marka z ok. 35 rocz. ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Macieja, Katarzyny i Michałka
    15:00 - Szpital - Za + Stanisława Bożyczko (od mieszkańców bloku 21)
    16:15 - Nieszpory
    17:00 - Za + Tadeusza Kościelnego, za ++ rodziców 3 braci, bratową, chrześniaka, teściów, dziadków i wszystkich ++ z obu stron

     

    INTENCJE MSZALNE OD 26 LISTOPADA DO 2 GRUDNIA 2018 ROKU


    PONIEDZIAŁEK - 26 LISTOPADA
    06:30 - Za zm. Hildegardę Piossek (od mieszkańców domków jednorodzinnych)
    - Za + ciocię Stanisławę Puławską, + syna Łukasza Brączyk, + ojca Piotra
    - Za + mamę Agnieszkę Zubeil (od córki)
    17:00 - W czwartą rocz. śm. syna Jacka Wencel i za zm. z rodziny
    - Za + matkę Helenę Łomzik (od dzieci i wnuków)

    WTOREK - 27 LISTOPADA
    06:30 - Do Miłosierdzia Bożego za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o świętość życia naszych kapłanów, braci i sióstr zakonnych i wszystkich rodzin naszej parafii
    - Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji 60 rocz. urodzin Barbary Kosińskiej i o zdrowie w rodzinie i w rodzinach dzieci
    18:00 - Msza św. dziękczynna przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy dziękując dobremu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boze błogosławieństwo i zdrowie dla Katarzyny Supel z ok. urodzin
    - Za ++ Małgorzatę i Mirosława Nowak, Piotra Jarockiego i ++ z rodziny Barański, Jarocki i Nowak
    - Za + Damiana Król (od rodziny Niewiadomskich)

    ŚRODA - 28 LISTOPADA
    06:30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą w rodzinie z okazji 25 rocznicy ślubu Katarzyny i Andrzeja Wierny
    - W 6 r. śm. Marii Lisowiec jej rodziców Stanisławę, Michała i brata Franciszka ++ z rodzin Lisowiec, Pospiszyl, Zapotocznych i Kumorek
    18:00 - 30 dzień po śmierci: Walter Hendel, Stanisław Fijołek, Stanisław Bożyczko, Maria Janowczyk, Ewa Mucha, Damian Król, Hildegard Respondek
    - Za + siostrę Annę Gruszka, + brata Tomasza, + szwagra Andrzeja i d.cz.

    CZWARTEK - 29 LISTOPADA
    06:30 - O powrót do zdrowia Mariana i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (od Margaretek)
    - Za + żonę Paulinę w 35 r. śm., syna Mariusza Ledniowskich, teściów Zofię i Józefa Drozda oraz rodziców Zofię i Wojciecha, braci ks. prałata Edwarda, Józefa, Stanisława, Władysława, siostry Marię, Helenę, bratową Helenę Ledniowskich, szwagierkę Bogusławę z mężem, szwagra Michała Drozda oraz ++ z rodzin Ledniowskich i Kotlarzy
    18:00 - Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Urszuli Derda w 60 rocznicę urodzin
    - W 10 r. urodzin Dawida Bylak z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie
    - Za ++ dziadków Annę i Władysława Mrozek, dziadków Joannę i Zdzisława Elżanowskich, + wujka Jurka i chrzestnego Stefana

    PIĄTEK - 30 LISTOPADA - ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA
    06:30 – Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za łaski z prośbą o dalsze, błogosławieństwo i zdrowie dla Urszuli i Huberta Reinhard i błogosławieństwo w rodzinach ich dzieci
    - Za + Waltra Hendel (od mieszkańców osiedla domków jednorodzinnych)
    16:30 Msza św. szkolna - Za ++ rodziców Mariannę i Edwarda Miller i za zm. dziadków
    - Za zm. Bronisławę Kutarba i zm. współlokatorów z ulicy Lipowej 2
    18:00 - W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha Świętego i mądry wybór drogi życiowej dla Piotra Kaczmarskiego z okazji 18. r. urodzin
    - Za + mamę Martę Pyka w r. śm. + ojca Jana + siostrę Adelajdę Sklorz + szwagra Horsta Dietrich i wszystkich ++ z rodzin Pyka, Knapik i d.cz.
    21:00 - W intencji młodzieży naszego dekanatu

    SOBOTA - 1 GRUDNIA - 1WSZA SOBOTA MIESIĄCA
    06:30 - Za czcicieli Niepokalanego Serca Maryi i wynagrodzenie Jej Niepokalanemu Sercu za obelgi przeciwko Jej Bożemu Macieczyństwu
    - Za wstawiennictwem MB Fatimskiej do Miłosierdzia Bożego w intencji męża Ewalda z ok. 80 r. urodzin z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
    - W dniu urodzin mamy i babci Urszuli Bacik o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej (od córek, synów i wnuków)
    17:15 - Różaniec
    18:00 - Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Michała Wiercińskiego z ok. urodzin
    - Za + matkę Bronisławę Wajdziuk ojca Kazimierza, chrześniaka Tomasza i ++ z pokrewieństwa
    - Za + Ewę Mucha (od sąsiadów z ul. Słowackiego 10 a i b)

    NIEDZIELA - 2 GRUDNIA - I NIEDZIELA ADWENTU
    06:45 – Za ++ matkę Jadwigę, ojca Karola, braci Józefa, Joachima, Karola, bratanka Janusza, Horsta i Halinę, Alojzego Hurek, syna Antoniego i dziadków Rajman i Bernhard
    08:00 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Walski
    - Za + męża Henryka Szeliga i ++rodziców i ++ z rodzin Szeliga, Grzesik i Wysota
    09:30 Suma - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinie Koźlik z ok. urodzin Marzeny oraz opiekę Matki Bożej w rodzinach Przybyło i Mazur
    - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla syna Andrzeja Rosa z ok. urodzin i imienin oraz szwagra Zdzisława z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
    11:00 - Do Aniołów Stróżów za roczne dzieci: Jakub Bylak, Paweł Drożdż, Maja Gawin, Franciszek Rybak oraz dzieci przyjmujące chrzest Nikodem Emil Feliks, Daria Fabienne Koj, Kacper Wojciech Kuliberda, Kaja Kinga Łuczko oraz rodziców i chrzestnych
    - O Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Koj w dniu urodzin chrztu córki Darii
    - W 70 r. urodzin Barbary z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie
    - Z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie dla Stanisławy Góreckiej z ok. 90 r. urodzin
    15:00 - Szpital - Za parafian o dobre przeżycie adwentu
    16:15 - Godzina Święta
    17:00 - Za zm. rodziców Gertrudę i Józefa Grobarek, za zm. dziadków z obu stron, za zm. z rodz. Grabarek - Macioszek i Szlapa oraz + Alicję Łysiak

    INTENCJE MSZALNE OD 19 DO 25 LISTOPADA 2018 ROKU


    PONIEDZIAŁEK - 19 LISTOPADA
    06:30 - Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie w rodzinie Róży i Teodora Zmudów i w rodzinach dzieci i wnuków
    - Za + Kazimierza Kostrzewa i ++ z rodziny Kostrzewa, za Helenę, Jana, Stanisława, Edwarda, Mieczysława z rodziny Małogowski, za ++ Marię i Ryszarda Pszczoła i ++ z rodzin Dolinny i Sułek
    17:00 - Za + matkę Marię w 4 r. śm. oraz + ojca Waltera Młotek, ++ dziadków z rodziny Kisiel i Młotek i za wszystkich ++ z rodzin Kisiel i Młotek
    - Za + brata Kurta Spałek w 1 r. śm

    WTOREK - 20 LISTOPADA - WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO, PREZBITERA
    06:30 - Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze dla i błogosławieństwo Boże dla męża i ojca Jana Wieszołek w 65 rocz. urodzin
    - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą dalsze Boże błogosławieństwo dla Moniki i Marka oraz dzieci i wnuczek i ++ rodziców i wszystkich z rodziny
    18:00 - Za + siostrę Urszulę Świerc w r. śm. ++ szwagierkę Ewę i szwagra Jana, wszystkich ++ z rodzin Świerc i Pogrzeba
    - Za + matkę Wandę Bala w r.śm. + ojca Stanisława Bala i za wszystkich ++ z obu stron

    ŚRODA - 21 LISTOPADA - WSPOMNIENIE OFIAROWANIA NMP
    06:30 - Za + Józefa Zając, jego ++ rodziców, za ++ rodziców Jana i Marię Klosok, za ++ rodzeństwo z obu stron ++ dziadków, krewnych i d.cz.
    - Za + Bernarda Sklorz (intencja od sąsiadów ul. ks. Kałuży 27D)
    18:00 - Za + mamę Hildegardę w dniu urodzin
    - Za + męża Józefa Niesłony i żonę ++ z rodzin Kotyś i Niesłony i d.cz.

    CZWARTEK - 22 LISTOPADA - WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII, DZIEWICY I MĘCZENNICY
    06:30 - Za ++ rodziców Antoninę i Bolesława Styczeń ++ dziadków Janinę i Włodzimierza Przełucki, + brata Tadeusza, + brata Aleksandra Styczeń, ++ z rodziny, + ojca Aleksandra Chojęta, + Irenę Adamczyk, ++ z rodziny i d.cz.
    - W r. śm. męża, ojca teścia i dziadka Jerzego Derengowskiego ++ z rodzin Derengowski, Krawczyk, Kałwak i Kutny
    18:00 - Msza św. do bierzmowania - Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie, opiekę dla wnuka Szymona z okazji urodzin
    - Za + Jerzego Wąs w 3 r. śm., za jego ++ rodziców Olgę i Michała + brata Oresta, ++ bratową i bratanka

    PIĄTEK - 23 LISTOPADA
    06:30 – Za + Ewę Mucha (od chrześniaka Mateusza z rodziną Agatowskich)
    - Za + Damiana Król (od chrzestnego z rodziną)
    16:30 Msza św. szkolna - Za + Józefa Warzecha ++ rodziców Zofię i Stefana Niedźwiedź oraz dziadków i krewnych z rodzin Warzecha, Niedźwiedź, Bigas i + ks. prałata Gerarda Kałużę
    - Za + Włodzimierza Kiełmińskiego (od Iwony, Joli i Norberta z Radomska)
    18:00 - Dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Małgorzaty i Witolda Konop w 25 rocz. ślubu i 50-tą rocznicę urodzin
    - intencja wolna

    SOBOTA - 24 LISTOPADA - WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA DUNG-LAC,
    PREZBITERA I TOWARZYSZY
    06:30 - Do Boga Ojca Wszechmogącego przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszko o pokój i zgodę w naszej ojczyźnie, o Boże błogosławieństwo dla niej i nią rządzących oraz o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego i Augusta Hlonda i do Miło-sierdzia Bożego za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o świętość życia naszych kapłanów, braci i sióstr zakonnych i wszystkich rodzin naszej parafii
    - Za ++ rodziców Alicję i Tadeusza Makowskich, za + siostrę Wiolettę Kluczyk, za ++ z tych rodzin i d.cz.
    - Za + Ewę Mucha (od Sylwii, Oli i Pawła Król)
    17:15 - Różaniec
    18:00 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny Dzierżawskiej z okazji 80 rocznicy urodzin oraz o opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny
    - Za + matkę i babcię Elżbietę Powała, ojca Augustyna i za ++ z rodziny
    - W 5 r. śm. Taty Jerzego Michalaka oraz + męża Andrzeja Skulskiego ++ dziadków z obu stron i wujka Stanisława

    NIEDZIELA - 25 LISTOPADA - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA
    06:45 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski prosząc o dalsza Boże błogosławieństwo i dobry wybór drogi życiowej z okazji 18 urodzin wnuka Remigiusza
    08:00 - Za ++ rodziców Hildegardę i Józefa Maniura Anielę i Jana Kanz rodziców chrzestnych dziadków, szwagierkę Joannę Kanz wszystkich ++ z rodziny Maniura, Kanz Krawiec, Strzelczyk i d.cz.
    - Za + Henryka Musiał (od koleżanek i kolegów z Huty)
    09:30 Suma - ZA PARAFIAN z podziękowaniem za dar wiary i z prośbą o Królowanie Chrystusa w sercach wszystkich parafian
    - Za wstawiennictwem św. Katarzyny Aleksandryjskiej patronki kolejarzy z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach Kolejarzy naszej parafii i za wszystkich ++ z tych rodzin
    -Za + męża ojca, dziadka i pradziadka Franciszka Sokołowskiego w 7. r. śm.
    11:00 - Za + męża Alberta Kozielski
    - Za ++ rodziców z obu stron Katarzynę i Stanisława Kucharskich, Jadwigę i Stefana Krzempek oraz wszystkich ++ z rodzin Kucharski, Krzempek, Bella i d.cz.
    15:00 - Szpital - O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla wszystkich członków Koła i Biura Radia Maryja
    16:15 - Nieszpory
    17:00 - W dniu 28 urodzin za tragicznie zmarłego Mirosława Hordes oraz wszystkich ++ z pokrewieństwa

Intencje mszalne
niedziela 09 Gru 2018
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Rekolekcje Wielkopostne 2018

Super User. Posted in Strona Główna

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 18-21.02.2018

Przewodniczy ks. Józef Krawiec-duszpasterz więziennictwa.

 

NIEDZIELA 18.02.Nauki rekolekcyjne na każdej Mszy świętej.

O godz.16.00 –Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym księdza rekolekcjonisty.

 

PONIEDZIAŁEK 19 LUTY

GODZ.8.00 MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZ.16.30 NAUKA REKOLEKCYJNA DLA DZIECI(DO KL.6 WŁACZNIE)

GODZ.18.00 MSZA ŚWIETA Z NAUKĄ OGÓLNA

GODZ.19.00.NAUKA STANOWA DLA MĘŻCZYZN

GODZ.20.30 APEL MARYJNY

 

WTOREK 20 LUTY

GODZ.8.00 MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZ.13.00 MSZA ŚWIETA Z NAUKA DLA MŁODZIEZY ZESPOŁU SZKÓŁ w Ozimku.(OD 12.30 OKAZJA DO Spowiedzi)

GODZ.16.30 NAUKA REKOLEKCYJNA DLA DZIECI(OD 16.00 OKAZJA DO Spowiedzi)

GODZ.18.00 MSZA ŚWIETA Z NAUKA OGÓLNĄ

GODZ.19.00 NAUKA STANOWA DLA KOBIET

GODZ.20.00 MSZA SWIETA Z NAUKA DLA MŁODZIEZY KLAS SIÓDMYCH Gimnazjum i WZWYŻ.(od 19.30 okazja do Spowiedzi)

 

ŚRODA 21 LUTY-ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI

GODZ.8.00 MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ OGÓLNĄ ODPUSTEM I SPECJALNYM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM.

GODZ.16.30 MSZA SWIETA Z UDZIAŁEM DZIECI.(DO KL.6 WŁACZNIE)

GODZ.18.00 MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ OGÓLNĄ ODPUSTEM I SPECJALNYM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM

 

OKAZJA DO SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ:

PÓL GODZINY PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚWIĘTĄ. ORAZ DLA DZIECI I MŁODZIEZY DODATKOWO JAK WYŻEJ PODANO

 

KOLEKTA W ŚRODĘ PRZEZNACZONA NA DZIEŁO

PROWADZONE PRZEZ KS. REKOLEKCJONISTĘ.

____________________________________________________________________________________________________________________

Kalendarz liturgiczny

 
II Niedziela adwentu, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
9 grudnia 2018r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara