• Intencje

    INTENCJE MSZALNE OD 9 DO 15 LIPCA 2018 ROKU


    PONIEDZIAŁEK - 9 LIPCA
    06:30 - Za + żonę Marię Konieczko w 1 rocz. śm. oraz + córkę Adrianę
    - Za + Krystynę Wierszak w 3 r. śm oraz + męża Tadeusza i za ++ z rodzin obu stron
    19:00 - Za + męża i ojca Mirosława Stancel + Annę ++ rodziców, teściów i d.cz.

    WTOREK - 10 LIPCA
    06:30 - Za + ciocię Marię Kowalczuk, wszystkich ++ z rodziny Kowalczuk, Mikołódź i d.cz.
    19:00 - Za ++ rodziców Edytę i Jerzego Bronder, ++ dziadków Paulinę Koczur, Helenę i Franciszka Bronder i ++ krewnych
    - Za ++ rodziców Eugenię i Bolesława Korzonków (od córki Grażyny i wnuczki Katarzyny z rodziną)

    ŚRODA - 11 LIPCA - ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA, OPATA, PATRONA EUROPY
    06:30 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinach Jarząbek i Kotlińskich
    19:00 - Z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Simone Jendrzej z ok. 18 r. urodzin
    - Za + męża Jana + syna Andrzeja ++ Stanisławę i Jerzego Szuleko

    CZWARTEK - 12 LIPCA - WSPOMNIENIE ŚW. BRUNONA BONIFACEGO Z KWERFURTU, BISKUPA I MĘCZENNIKA
    06:30 - Do Boga Ojca z podziękowaniem za dar sakramentu małżeństwa Wiesławy i Joachima Juros z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
    19:00 - Za wstawiennictwem Maryi Matki Kapłanów z prośbą o Boże błogosławieństwo w posłudze kapłańskiej w naszej parafii dla ks. Kamila z okazji urodzin
    - Za + ojca Jana Łomzik i wszystkich ++ z rodziny

    PIĄTEK - 13 LIPCA - WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH PUSTELNIKÓW ANDRZEJA ŚWIERADA I BENEDYKTA - DZIEŃ FATIMSKI
    06:30 – Za ++ rodziców Annę i Józefa Panicz, Wincentego Matysiak, Gotharda Koloch Karola Jendrzej ks. prałata Gerarda Kałużę oraz ++ z rodzin Panicz, Jończyk, Matysiak, Koloch, Świętek, Walocha i d.cz.
    19:30 Stary kościół Fatima - Za + męża i ojca Józefa Hadamek ++ jego rodziców, krewnych i d.cz.
    - Za ++ rodziców Marię i Jerzego Labus, + ks. Jerzego Gallus ++ z rodziny i za + Zygmunta i d.cz.
    - Za + Wandę i Józefa Dropała (od koleżanek)

    SOBOTA - 14 LIPCA
    06:30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski w rocznicę ślubu Anny i Jerzego
    13:00 Ślub: Ewa Rejek i Tomasz Komorowski
    18:15 - Różaniec
    19:00 - Za + żonę Edeltraudę Gola, ++ rodziców Gertrudę i Jerzego Gola, ++ teściów Agnieszkę i Józefa Joszko, + brata Edwarda, ++ szwagrów Franciszka, Karola, Norberta, ++ Gabrielę, Helmuta i Manfreda

    NIEDZIELA - 15 LIPCA - XV NIEDZIELA ZWYKŁA
    06:45 – Z podziękowaniem za otrzymane dla Gertrudy i Konrada w r. ślubu i o Boże błogosławieństwo dla dzieci z rodzinami
    08:00 - Za wstawiennictwem Matki Bożej ?? z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Tadeusza Ledniowskiego i całej rodziny Ledniowskich
    - Za ++ rodziców Helenę i Władysława Wawrzoła oraz ++ Barbarę i Edwarda Kałużą w 6 rocz. śm.
    09:30 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Melanii Spyra w 18 rocz. urodzin
    11:00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie z ok. 80 r. urodzin
    - Za ++ Edmunda i Urszulę Wiśniewskich oraz Jana i Czesławę Patej wszystkich ++ z obu rodzin
    15:00 Szpital: - W rocz. śm. Marcina Komanieckiego, jego żonę Wiktorię i ++ zm. z rodziny Komanieckich, Truniarz oraz Adama Guźda i + Zosię Magda
    16:15 Nieszpory
    17:00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Kamilii i Bogusława Chmura z ok. rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
    - O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jolii

     

    INTENCJE MSZALNE OD 16 DO 22 LIPCA 2018 ROKU


    PONIEDZIAŁEK - 16 LIPCA - WSPOMNIENIE NMP Z GÓRY KARMEL
    06:30 - Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. siostry Faustyny i św. Jana Pawła II za czcicieli Miłosierdzia Bożego i w intencjach zanoszonych do Miłosierdzia Bożego w każdy 1-wszy piątek miesiąca oraz za wstawiennictwem Matki Bożej Szkaplerznej za wszystkich, którzy noszą szkaplerz
    19:00 - Za tragicznie ++ Roksanę i Mirosława Hordes w 3 r. śm. oraz ++ z ich rodzin

    WTOREK - 17 LIPCA
    06:30 - Za + syna Jerzego Kotysz w dniu urodzin i za wszystkich ++ z pokre-wieństwa
    19:00 - Za + męża, ojca i dziadka Norberta Kurpanik w rocz. urodzin oraz za ++ z rodziny Kurpanik i Wienzek

    ŚRODA - 18 LIPCA
    06:30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Piosek
    19:00 - Za zm. syna i ojca Roberta Kistela w 10 rocz. śm. i za zm. rodziców z obu stron

    CZWARTEK - 19 LIPCA
    06:30 - Za ++ Kamilę i Irenę Naumiuk i d.cz.
    19:00 - Za ++ rodziców Zofię i Władysława Petrów w 17. r. śm. matki, + ojca Ot-tona Czaja i ++ z rodzin z obu stron

    PIĄTEK - 20 LIPCA - WSPOMNIENIE BŁ. CZESŁAWA, PREZBITERA, PATRONA DIECEZJI OPOLSKIEJ
    06:30 – Za + brata i syna Łukasza, męża i ojca Krzysztofa Brzezinę w 2. r. śm. i ++ z rodzin
    - Za + Jana Płuciennik (od sąsiadów w ul. Słowackiego 1b)
    19:00 - Za + męża i ojca Mieczysława Toniak w 1. r. śmierci oraz wszystkich ++ z pokrewieństwa

    SOBOTA - 21 LIPCA
    06:30 - Za + Rafała Brzezińskiego w 3. r. śm. za ++ rodziców Marię i Józefa Ku-czera oraz za wszystkich krewnych
    - Za ++ rodziców w 30 r. śm. Anny i Feliksa Ceglarków i + teścia Stanisława Czaprackiego
    15:00 Ślub: Joanna Grajoszek i Łukasz Skonieczka
    18:15 - Różaniec
    19:00 - Za + syna Krzysztofa Klaczka + ojca Ernesta Maloszek ++ rodziców Le-okadię i Waldemara Klaczka ++ z pokrewieństwa i d.cz.
    - Za + Annelies Kottisch w 10 r. śm ++ rodziców, teściów i ++ z pokre-wieństwa z obu stron

    NIEDZIELA - 22 LIPCA - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
    06:45 – Za + męża Gintera Altman w r. śm. oraz za ++ z rodziny
    08:00 - Za zm. córkę Krystynę Hadzik i d.cz.
    - Za + męża i ojca Józefa w 9 r. śm. ++ teściów, szwagra, ojca, brata, brato-wą + Pawła i dziadków z obu stron
    09:30 - Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosła-wieństwo i zdrowie dla Lidii Golec z ok. 50 r. urodzin
    - Za ++ rodziców Bronisławę i Antoniego Łacnych oraz ++ z rodziny
    11:00 - Za wstawiennictwem św. Marii Magdaleny dziękując Bogu za dzieci ob-jęte modlitwą prosząc dla nich o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w codziennym życiu (od Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci)
    - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej i dalsze Boże błogosławieństwo dla Heleny Rogowskiej z ok. 70 r. urodzin oraz męża i dzieci z rodzinami
    15:00 Szpital: - Za + mamę Ernę Warzecha w 6. r. śm. i za ++ z rodziny
    16:15 Nieszpory
    17:00 - Za ++ rodziców Anielę i Ryszarda Dorawa, + brata Henryka, ++ teściów, dziadków i d.cz.

     

    INTENCJE MSZALNE OD 23 DO 29 LIPCA 2018 ROKU


    PONIEDZIAŁEK - 23 LIPCA - ŚWIĘTO ŚW. BRYGIDY, ZAKONNICY, PATRONKI EUROPY
    06:30 - Za + męża i ojca w 34. r. śm. oraz za ++ nauczycieli ze szkoły nr 2
    - Za + Jana Płuciennik (od chrześniaka Piotra z rodziną)
    19:00 - Za ++ rodziców Annę i Teofila Sprancel ++ szwagra Alojzego, szwagierkę Teresę + siostrzeńca Grzegorza, ++ rodziców Jana i Edeltraudę Kosińskich, brata Ryszarda i ++ z pokrewieństwa z obu stron

    WTOREK - 24 LIPCA - WSPOMNIENIE ŚW. KINGI, DZIEWICY
    06:30 - Za + syna Dariusza Bańskiego w r. śm., matkę Marię Bańską, ojca Jana, babcię Franciszkę Wojtynek, Mariusza Bańskiego, Annę, Urszulę, Jerzego Dąbrowskich, ks. prałata Gerarda Kałużę i d.cz.
    19:00 - Za zm. rodziców Erykę i Jerzego Jończyk, ++ z pokrewieństwa Jończyk, Kulik, Polański, + matkę Annę Polańską i + szwagierkę Grażynę
    - Za + Jana Płuciennik (od siostry Reni z rodziną)

    ŚRODA - 25 LIPCA - ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA, APOSTOŁA
    06:30 - intencja wolna
    19:00 - 30 dzień po śmierci: Maria Kurowska, Andrzej Sulikowski, Teresa Włodarska, Ryszard Gakan Jan Płuciennik, Dorota Pakosz

    CZWARTEK - 26 LIPCA - UROCZYSTOŚĆ ŚW. ANNY, MATKI NMP, GŁÓWNEJ PATRONKI DIECEZJI OPOLSKIEJ
    06:30 - Za wstawiennictwem św. Anny z prośbą o błogosławieństwo Boże dla członkiń Róży św. Anny z Antoniowa i za ++ siostry z tej Róży
    19:00 - Za wstawiennictwem św. Anny dziękując Bogu za dzieci objęte modlitwą prosząc dla nich o dary Ducha Świętego oraz potrzebne łaski w codziennym życiu (od Róży Rodziców modlących sięga swoje dzieci) i za + Wandę Dropała

    PIĄTEK - 27 LIPCA - WSPOMNIENIE ŚW. JOACHIMA, OJCA NMP
    06:30 – Do Miłosierdzia Bożego za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o świętość życia naszych kapłanów, braci i sióstr zakonnych i wszystkich rodzin naszej parafii
    - Za + Jana Płuciennik (od Haliny z rodziną)
    19:00 - Za + syna, męża i ojca Mariusza Kwietniewskiego w rocznicę śmierci

    SOBOTA - 28 LIPCA
    06:30 - Do Boga Ojca Wszechmogącego przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszko o pokój i zgodę w naszej ojczyźnie, o Boże błogosławieństwo dla niej i nią rządzących oraz o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego i Augusta Hlonda
    - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Renaty z ok. 80 r. urodzin
    13:00 Ślub: Patrycja Nowak i Dominik Pawlus
    18:15 - Różaniec
    19:00 - Za + męża Ernesta Józefa Wichary w 3. r. śm., jego rodziców, brata, teściów i szwagra i całe pokrewieństwo

    NIEDZIELA - 29 LIPCA - XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
    06:45 – Za + męża Wacława Dudkowskiego w r. śm.
    08:00 - Za + Jana Płuciennik (od brata Tadeusza z rodziną i bratowej Marianny z rodziną)
    09:30 - O Boże błogosławieństwo dla Oliwii Bienieckiej w 8. r. urodzin i wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny
    11:00 - Z ok. 18 r. urodzin Laury Musiał z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego i + Jana Musioł w r. urodzin
    - Za zm. rodziców Janinę i Stefana Barycz oraz za wszystkich zm. z rodziny
    15:00 Szpital: - Za + ojca i dziadka Mariana Białek w 1. r. śm. oraz za jego + żonę Annę
    16:15 Nieszpory
    17:00 - Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w rodzinie Miś i Wróbel

Intencje mszalne
niedziela 22 Lip 2018
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

W piątek, 2 marca 2018, o godzinie 18:00 w naszym kościele odbędzie się uroczysta Msza święta za wszystkich parafian, której przewodniczyć będzie i Słowo Boże do nas wygłosi ks. biskup ordynariusz Andrzej Czaja. Tym pięknym wydarzeniem rozpoczniemy wizytację w naszej parafii, która potrwa do sobotniego wieczoru. Jest to Msza wyjątkowa (bo raz na 6 lat jest wizytacja), więc każdego czytającego teraz ten tekst, nie powinno zabraknąć.

Po Mszy świętej ks. biskup spotka się z Parafialną Radą Duszpasterską na plebanii.

 

 

Dalszy plan wizytacji (sobota, 3 marca 2018 r.):

 

10:00 - Msza św., którą odprawi ks. biskup w intencji chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia (kościół)

 

11:30 - spotkanie ks. biskupa z Włodarzami Miasta i Gminy Ozimek, z Dyrekcją Szkół Podstawowych, Przedszkoli i Żłobka oraz Domu Kultury i Policji (plebania)

 

13:45 - spotkanie ks. biskupa ze strażakami (OSP Antoniów)

 

14:15 - spotkanie ks. biskupa z Siostrami i podopiecznymi Domu Opieki (klasztor Sióstr przy ul. Opolskiej)

 

15:00 - spotkanie ks. biskupa z katechetami i katechetkami całego dekanatu Ozimek (dom katechetyczny)

 

16:00 - spotkanie ks. biskupa z młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, czyli uczniowie klas szóstych, siódmych oraz drugich i trzecich gimnazjum (kościół)

 

16:30 - spotkanie ks. biskupa z grupami parafialnymi: Róże Różańcowe, Róże Rodziców modlących się za swoje dzieci, Margaretki, Odnowa w Duchu Świętym, Krąg Biblijny i Edmundki (kościół)

 

17:00 - spotkanie ks. biskupa z młodszymi grupami parafialnymi: Ministranci, Lektorzy, Marianki, Schola, Grupa Misyjna i Grupa młodzieżowa Bota Fe (kościół)

 

18:00 - spotkanie ks. biskupa z chorymi i Dyrekcją szpitala św. Rocha (szpital)

19:30 - spotkanie ks. biskupa z kapłanami całego dekanatu na zakończenie wizytacji (plebania)

__________________________________________________________________________________________________________________

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 18-21.02.2018

Przewodniczy ks. Józef Krawiec-duszpasterz więziennictwa.

 

NIEDZIELA 18.02.Nauki rekolekcyjne na każdej Mszy świętej.

O godz.16.00 –Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym księdza rekolekcjonisty.

 

PONIEDZIAŁEK 19 LUTY

GODZ.8.00 MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZ.16.30 NAUKA REKOLEKCYJNA DLA DZIECI(DO KL.6 WŁACZNIE)

GODZ.18.00 MSZA ŚWIETA Z NAUKĄ OGÓLNA

GODZ.19.00.NAUKA STANOWA DLA MĘŻCZYZN

GODZ.20.30 APEL MARYJNY

 

WTOREK 20 LUTY

GODZ.8.00 MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ OGÓLNĄ

GODZ.13.00 MSZA ŚWIETA Z NAUKA DLA MŁODZIEZY ZESPOŁU SZKÓŁ w Ozimku.(OD 12.30 OKAZJA DO Spowiedzi)

GODZ.16.30 NAUKA REKOLEKCYJNA DLA DZIECI(OD 16.00 OKAZJA DO Spowiedzi)

GODZ.18.00 MSZA ŚWIETA Z NAUKA OGÓLNĄ

GODZ.19.00 NAUKA STANOWA DLA KOBIET

GODZ.20.00 MSZA SWIETA Z NAUKA DLA MŁODZIEZY KLAS SIÓDMYCH Gimnazjum i WZWYŻ.(od 19.30 okazja do Spowiedzi)

 

ŚRODA 21 LUTY-ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI

GODZ.8.00 MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ OGÓLNĄ ODPUSTEM I SPECJALNYM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM.

GODZ.16.30 MSZA SWIETA Z UDZIAŁEM DZIECI.(DO KL.6 WŁACZNIE)

GODZ.18.00 MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ OGÓLNĄ ODPUSTEM I SPECJALNYM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM

 

OKAZJA DO SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ:

PÓL GODZINY PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚWIĘTĄ. ORAZ DLA DZIECI I MŁODZIEZY DODATKOWO JAK WYŻEJ PODANO

 

KOLEKTA W ŚRODĘ PRZEZNACZONA NA DZIEŁO

PROWADZONE PRZEZ KS. REKOLEKCJONISTĘ.

____________________________________________________________________________________________________________________

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

Niech Boże Dziecię obdarzy Was obficie swoimi łaskami, szczególnie pokojem, miłością, życzliwością i dobrocią.

Niech zachowa Was w dobrym zdrowiu i poczuciu spełniania się.

Niech pomaga odkrywać dary Ducha Świętego związane z napełnieniem Duchem Świętym. Niech napełni nas wdzięcznością za rodziców, którym zawdzięczamy wiarę na wzór świętych Rodziców Maryi i Józefa , strażnika skarbów. Niech również będzie blisko naszych codziennych spraw.

                         Wasz ks. Proboszcz Marian Demarczyk    

            Z kapłanami : Kamilem, Damianem i Krzysztofem

__________________________________________________________________________

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

PLAN KOLĘDY 2017/2018

ŚRODA 27.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona prawa

2.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona lewa

3. UL.DANYSZA,DYLAKOWSKA I POWST. ŚL. od końca.

4. UL.LEŚNA I OZIMSKA oraz Ozimek ul.Powst Ślaskich numery parzyste

CZWARTEK 28.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.RZECZNA-od Państwa Golec i osiedle domków jednorodzinnych.

2.OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH-od Państwa Dota przy ul.Jasminowej.

3.OZIMEK –UL.Dzierzona numery nieparzyste od początku

4.OZIMEK-UL. Dzierzona numery parzyste od poczatku i nieparzyste od konca.

PIATEK 29.12-GODZ. 14.30

1.UL.Lipowa-numery parzyste od początku.

2.UL.Lipowa –numery nieparzyste od początku

3.UL.Lipowa-numery nieparzyste od końc

4.UL.OPOLSKA od początku

SOBOTA 30.12-GODZ.14.30

1.UL.Powstanców 1 ,3 i 11

2.ulPowstanców 5

3.UL.POWSTAŃCÓW Śl.-numery 13 i 15

WTOREK-2.01.-GODZ.15.00

1. UL.ks. Kałuzy nr 2 od początku

2.UL.ks Kałuży nr 1 i 3 od początku

3. UL.ks Kałuzy nr 5, 9 i 11 od początku

4.UL.ks Kałuzy nr 7 od początku

SRODA 3.01- GODZ.15.00

1.UL.ks Kałuzy nr 19,21 i 23.od początku

2.UL.ks Kałuży NR 25 od początku

3.UL.ks Kałuży NR 27 od początku

4.UL.XXLecia od poczatku

CZWARTEK 4.01-GODZ.15.00

1.UL.PLAC WOLNOŚCI nr 2 od początku

2. UL.PLAC WOLNOŚCI,nr 4 od początku

3. Ul.PLAC WOLNOŚCI nr 6

4.DOMKI JEDNORODZINNE od ul. Krótkiej

PIĄTEK 5.01. GODZ.15.00

1.UL.MICKIEWICZA od poczatku

2. UL.Czestochowska od poczatku

SOBOTA 6.01-GODZ.14.30

1.UL8MARCA 1

2.UL.8 MARCA 3

3.ul 8 Marca 5

NIEDZIELA 7.01-GODZ.14.30

1.UL8 MARCA 7

2 Dworzec PKP i Brzeziny

PONIEDZIAŁEK 8.01-GODZ.15.00

1.UL.Korczaka 2 i 4

2.UL.cmentarna i Korczaka 6 i 8

3.1 MAJA parzyste

4.1 MAJA nieparzyste

WTOREK 9.01-GODZ.15.00

1. UL.SŁOWACKIEGO 1 B

2. UL SŁOWACKIEGO 3 I 1A

3.UL.SŁOWACKIEGO 4

4 UL.SŁOWACKIEGO 2 i 6

ŚRODA 10.01-GODZ.15.00

1.SŁOWACKIEGO8 I10

2.SŁOWACKIEGO 12

3.SŁOWACKIEGO 14 I 16

4.ul Sikorskiego 1 i 3

CZWARTEK 11.01-GODZ.15.00

1.UL WYZWOLENIA od poczatku

2.UL.WYZWOLENIA od konca

3.UL.Sikorskiego 2 i 5

4.UL Sikorskiego 4 i 7

PIĄTEK 12.01.-GODZ.15.00

1.Sikorskiego 9 i 11 i 13

2Sikorskiego 6 i 15 i 17

3Sikorskiego 19,21,23

4.Sikorskiego 25,27 i 29

SOBOTA 13.01.-GODZ.13.30

1.SIKORSKIEGO 33,35 i 37

2.Sikorskiego 8 od klatki A

3.Lesna domki Bukowa,Debowa,Swierkowa Sosnowa,Jesionowa i Modrzewiowa

NIEDZIELA 14.01-GODZ.14.30

1. UL.Lesna 5 od poczatku

2.UL.Lesna 9 od klatki A

 

KOLEDA DODATKOWA W SOBOTĘ 13 STYCZNIA OD GODZ.13.30

Kolędę dodatkową można zgłosić w zakrystii,jeśli nie można było być w wyznaczonym terminie.

Podsumowanie kolędy i kolekta kolędowa w niedzielę 14 stycznia.

W związku z wczesnymi feriami zimowymi odwiedzać będziemy często więcej rodzin dziennie,aby zdążyć do ferii.Prosimy o cierpliwośc w oczekiwaniu na kapłana i wyrozumiałość ,gdy przyjdzie później niż zazwyczaj.

_______________________________________________________________________________________

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

znicz

Spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych:

w poniedziałek i wtorek od 17:00

 

1 listopada:

- o 13:30 Msza św. za wszystkich zmarłych wypominanych, a po niej procesja na cmentarz ewangelicki

- o 14:30 nabożeństwo na starym cmentarzu

- o 15:30 nabożeństwo na cmentarzu komunalnym

- o 19:00 Nabożeństwo na cmentarzu ewangelickim prowadzone przez młodzież naszej parafii pod opieką ks. Damiana.

 

2 listopada:

- Msze św. o godz. 06:30, 08:00, 09:30, 16:30 i 18:30

 

Odpusty za zmarłych:

- Kto przyjmie Komunię Świętą i odmówi modlitwy Wierzę w Boga, Ojcze nasz, Chwała Ojcu i w intencjach Ojca św. od południa 1 listopada przez cały następny dzień 2 listopada może uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za jedną osobę zmarłą. Można również uzyskać odpust codziennie do 8 listopada nawiedzając cmentarz i spełniając powyższe warunki.

___________________________________________________________________________________

Kalendarz liturgiczny

 
XVI Niedziela okresu zwykłego, Wspomnienie obowiązkowe Św. Marii Magdaleny
22 lipca 2018r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara