• Intencje

    INTENCJE MSZALNE OD 11 DO 17 GRUDNIA 2017 ROKU
    PONIEDZIAŁEK - 11 GRUDNIA
    06:30 – Za + męża Józefa w r. śm. + męża Jana, ++ rodziców, szwagrów, ++ teściów oraz ++ z rodzin Jabłońskich i Włoch
    - Za + męża, ojca i dziadka Stanisława Polek ++ rodziców Sedlaczek, Polek, Berbelickich i ++ z tych rodzin
    17:00 Roraty: - Za + matkę Józefę Wróbel, ojca Władysława, dziadków, pokrewieństwo z obu stron i d.cz.
    - Za ++ rodziców Jadwigę i Horsta Ciołek, ++ dziadków Marię i Ludwika Ciołek, Konstantynę i Tomasza Hurek, ++ z pokrewieństwa oraz za ++ Elżbietę i Alojzego Grzyb

    WTOREK - 12 GRUDNIA - WSPOMNIENIE MB Z GWADALUPE
    06:30 – Za wstawiennictwem Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski opiekę Bożą z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Mirosława z okazji 60 r. urodzin i o zdrowie dla córki
    - Do Miłosierdzia Bożego za wstawiennictwem MB z Gwadalupe za dzieci nienarodzone i ofiary aborcji, które umierają bez chrztu, aby były ochrzczone i zachowane
    - Za + ojca Alfonsa Kupskiego w 11 r. śm + mamę, ich rodziców z obu stron oraz braci i siostry
    17:00 Roraty - Za + ojca Stefana Grembeckiego i ++ z rodziny Lis i Grembecki i + ks. prałata Gerarda Kałużę
    - Za + ojca Jana Wójcika w 5 r. śm + teścia Stanisława Krzos i ++ z rodzin Wójcik i Sokołowski

    ŚRODA - 13 GRUDNIA - WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI, DZIEWICY I MĘCZENNICY
    06:30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bło-gosławieństwo i zdrowie dla Anny Czech z okazji 40 rocznicy urodzin
    - Za + ojca Stanisława Gajek + matkę Annę Słonina ++ Adelę, Stanisława, Tadeusza Olejnik i ++ dziadków z obu stron
    17:00 Roraty - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinie Kokot i w rodzinach dzieci i wnuczki
    - Za + męża Jana Warmons jego ++ rodziców Jana i Jadwigę rodziców Teodora i Anastazję Cichoń

    CZWARTEK - 14 GRUDNIA - WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA, PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA
    06:30 - Roraty dla SP nr 1 - Za ++ rodziców Mariannę i Piotra, + męża Mariana, brata i bratową oraz za ++ z pokrewieństwa i d.cz.
    - Za ++ rodziców Marię i Jana Karbowników, dziadków Karbowników i Sykulskich ++ Ma-riana i Damiana Małkiewiczów za ++ rodziców teściów Antoninę i Stanisława Małeckich oraz Jana i Marię Małeckich i Krystynę Małecką
    18:00 Roraty dla SP nr 3 i gimnazjum - - Za ++ rodziców Monikę i Józefa Świerc w r. śm., ++ ku-zynów i kuzynki i za d.cz.
    - Za ++ rodziców Marię i Stefana Joszko, + męża i ojca Jerzego Bukowskiego ++ teściów Jo-hana i Elżbietę, 5 braci, 2 siostry chrzestną ciocię Martę, ++ siostrzenice, bratanice, siostrzeń-ca, bratanka bratowe i szwagrów i ++ z pokrewieństwa + ks. prałata Gerarda Kałużę
    - Za + Annę Sokala w r. urodzin i wszystkich ++ z pokrewieństwa

    PIĄTEK - 15 GRUDNIA
    06:30 – Za + ojca Alojzego Pytel w r. śm. + matkę Gerhardę siostry Renatę, szwagra Jerzego, dziadków Grysko Pytel i ++ z rodzin Grysko Pytel, Jończyk, Feliks, ks. Kazimierza Kozołup, ks. Gerarda Kałużę i d.cz.
    - W r. śm. męża i ojca Franciszka Piossek ++ rodziców Gertrudę i Franciszka Piossek brata Józefa ++ rodziców Barbarę i Pawła Wiesiołek, syna Alfonsa i ++ Annę, Herberta, Teodora Wiesiołek i + Magdalenę Jończyk
    17:00 Roraty - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w rodzinie Anderwald oraz o zdrowie dla wnuków i prawnuków
    - Za + Leonardę Śliżewską w r. śm i ++ z rodziny d.cz.
    18:30 Roraty dla gimnazjum - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu dla Patryka w dniu urodzin
    - Za + męża Piotra Grubskiego w r. urodzin ++ Zbigniewa i Józefa Jałkiewicz ++ Adama i Janinę Ratajek Emilię i Krzysztofa Kamińskich i d.cz.

    SOBOTA - 16 GRUDNIA
    06:30 Roraty – Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II za czcicieli Miłosierdzia Bożego i w intencjach zanoszonych do Miłosierdzia Bożego w każdy 1 piątek miesiąca
    - Za ++ rodziców Michalinę i Czesława Bubiło oraz Łucję i Józefa Picz i dziadków z obu stron
    - Za + Henryka Derda (od współpracowników z Huty Małapanew)
    17:15 - Różaniec
    18:00 - Za + wujka o. Gabriela Popiołek w 10 r. śm. ++ jego rodziców Martę i Józefa Popiołek i + ciocię Otylię Pielorz
    - Za ++ rodziców Annę, Antoniego Zelek, Zofię, Marię, Stanisława Kuśmierczyk ++ Stani-sława Zelek, Władysława Kuśmierczyk Lucynę Olm, Eugenię Kaniewską, Edwarda Wydry-chiewicz ++ dziadków z obu stron

    NIEDZIELA - 17 GRUDNIA - III NIEDZIELA ADWENTU - GAUDETE
    06:45 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha Świętego dla Dominika Ku-balka z ok. 18 r. urodzin
    08:00 - Za + Pawła Aptyka, + mamę Małgorzatę, ++ rodziców Aptyka i Wodniok, brata Reinholda i d.cz.
    - Za + Henryka Derda (od sąsiadów z bloku Sikorskiego 7)
    09:30 – Za + męża Zbigniewa Wala w 9. r. śm. oraz za ++ i teściów i d.cz.
    11:00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Bożeny i Bernarda Klosa z okazji 60 urodzin
    15:00 Szpital: - Za + Wojciecha Duszewskiego z r. śm.
    16:15 - Nieszpory
    17:00 – Za + Zbigniewa Młyńskiego w r. śm., za ++ z rodzin Młyński, Moriak, Zaglowek, ++ ro-dziców Gajda, Młyński

Intencje mszalne
wtorek 12 Gru 2017
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

spowiedź przedśwuateczna

Okazja do Spowiedzi przed świętami:
Poniedziałek od 6.00 do 6.45 i od 16.00-16.55.
Wtorek i środa od godz.6.00 do 6.45. i od 16.00 do 17.55
Czwartek od godz.6.00 do 9.00 i od 16.00 do 19.00
Piątek od godz.6.00 do 11.00 i od 15.00 do 20.00
Wigilia od 6.00 do 12.00 i od 14-15.00.

Bardzo prosimy nie odkładać spowiedźi na ostatni moment!!


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

Wizyta-duszpasterska-01

WTOREK 27.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona prawa

2.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona lewa

3. UL.DANYSZA,DYLAKOWSKA I POWST. ŚL. od końca.

ŚRODA 28.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.RZECZNA-od Państwa Golec i osiedle domków jednorodzinnych.

2.OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH-od Państwa Dota przy
ul.Jasminowej.

3.UL.LEŚNA I OZIMSKA

CZWARTEK 29.12-GODZ. 14.30

1.UL.OPOLSKA od poczatku

2.UL.OPOLSKA od końca

3.ul.XXLecia od poczatku

PIĄTEK 30.12 GODZ.14.30

1.ul.22 Lipca numery parzyste od poczatku

2.ul.22 Lipca numery nieparzyste od poczatku

3.ul.22 Lipca nieparzyste od konca

PONIEDZIAŁEK 2.01.GODZ.15.00
1.ul.POWSTAŃCÓW Śl. 1,3 i 5

2.ul. POWSTAŃCÓW Śl.nr 7 9 11,13

3.ul. POWST. ŚL.parzyste od poczatku i nieparzyste od konca nr 15

WTOREK 3.01.GODZ.15.00
1.ul.Dzierżona numery parzyste od poczatku

2.ul.Dzierzona numery nieparzyste od poczatku

3.Domki jednorodzinne od ul.Krótkiej

ŚRODA 4.01 GODZ.15.00
1.UL.DŁUSKIEGO 1 i 3

2.UL.DŁUSKIEGO 2

3.UL.DŁUSKIEGO 7

CZWARTEK 5.01.-GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 5,9 i 11 od początku

2.UL.DŁUSKIEGO nr 19,21 i 23 od początku

3.UL.DŁUSKIEGO 25 od poczatku

PONIEDZIAŁEK 9.01.GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 27 od początku

2.UL.1 MAJA-numery nieparzyste od poczatku

3.ul.1 Maja numery parzyste od poczatku

WTOREK 10.01 GODZ.15.00
1.UL.PLAC WOLNOSCI 2

2.Ul.PLAC WOLNOSCI 4

3.UL.PLAC WOLNOSCI 6

SRODA 11.01.-GODZ.15.00

1.U.CZESTOCHOWSKA OD POCZATKU

2.UL.CMENTARNA I CZESTOCHOWSKA OD KONCA

3.UL.DWORZEC PKP I BRZEZINY

CZWARTEK 12.01-GODZ.15.00

1.UL 8 MARCA 1

2.UL. 8 MARCA 3

3. UL.8 MARCA 5

PIĄTEK 13.01-GODZ.15.00

1.UL.MICKIEWICZA od poczatku

2.UL.MICKIEWICZA od konca

3.ul.8 Marca 7

SOBOTA 14.01 GODZ.14.00
1.UL.KORCZAKA 2 i 4

2.KORCZAKA 6 I 8

NIEDZIELA 15.01. GODZ.14.00

1. UL. SŁOWACKIEGO 8 i 10

PONIEDZIAŁEK 16.01 -GODZ.15.00
1.UL.SŁOWACKIEGO 1B
2.UL.SŁOWACKIEGO 3 i 1 a
3. UL.SŁOWACKIEGO 2 i 6

WTOREK 17.01-GODZ.15.00
1.Ul.SŁOWACKIEGO 4
2.UL.SŁOWACKIEGO12
3.UL.SŁOWACKIEGO 14 i 16

ŚRODA 18.01.-GODZ.15.00
1.UL.WYZWOLENIA od poczatku
2. ULWYZWOLENIA od konca
3.UL.SIKORSKIEGO 1 i 3

CZWARTEK 19.01 .-GODZ.15.00
1.SIKORSKIEGO 2i 5
2.SIKORSKIEGO 4 I 7
3.ULSIKORSKIEGO 9 i 11

PIATEK 20.01-GODZ.15.00
1.UL SIKORSKIEGO 6 i 13
2. UL.SIKORSKIEGO 15 i 17
3.UL.SIKORSKIEGO 19 i 21

SOBOTA 21.01-GODZ.14.00
1. UL.SIKORSKIEGO 23 i 25

2. UL.SIKORSKIEGO 27 i 29

PONIEDZIAŁEK 23.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 33

2.UL. BUKOWA ISIKORSKIEGO 35

3UL.SIKORSKIEGO 37

WTOREK24.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 8 OD POCZATKU

2.UL.SIKORSKIEGO 8 OD KONCA

3.UL.LESNA DOMKI DEBOWA SWIERKOWA SOSNOWA JESIONOWA I MODRZEWIOWA

ŚRODA 25.01.GODZ.15.00

1.UL.LESNA 5 OD POCZATKU

2.UL.LESNA 9 OD POCZATKU

3.UL.LESNA 9 OD KONCA

KOLEDA DODATKOWA W SOBOTE 28 STYCZNIA OD GODZ.14.00.

KOLEKTA KOLEDOWA W NIEDZIELĘ 29 STYCZNIA.


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

plakat Roraty na stronę


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

1 EMM 2016 na stronkę

Zapisy u siostry Leoni i ks. Michała (koszt tylko 7 zł) :-) ZAPRASZAMY!!


Kalendarz liturgiczny

 
Wtorek II tygodnia adwentu, Wspomnienie dowolne Najśw. Maryi Panny z Guadalupe
12 grudnia 2017r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara