• Intencje

    Intencje mszalne od 24 do 30 kwietnia 2017 roku
    Poniedziałek - 24 kwietnia - Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika
    06:30 - Za + Hildegardę Juros + ks prałata Gerarda Kałuża ++ z rodziny Juros i Rogocz
    - Za ++ Ignacego i Wiktorię Korzeniec ++ Marię i Pawła Staś + Bernarda Słowik ++ z rodziny Gatner + ks. prałata Gerarda Kałużę
    18:00 - Za + męża, ojca i dziadka Jerzego Wąs w dniu imienin oraz za + matkę i babcię Annę Koł-towską
    - Za + męża Tadeusza Juszkiewicz w 2. rocznicę śmierci
    - Za + Tadeusza Greb (od przyjaciół z KTG Kozica)

    Wtorek - 25 kwietnia - Święto św. Marka, Ewangelisty
    06:30 - Za ++ rodziców Elżbietę i Pawła Zmuda, Martę i Franciszka Kozielskich, ++ siostry Krystynę i Agnieszkę, ++ braci Stanisława, Wernera, Gerarda, Adolfa i Franciszka, ++ bratowe i dusze w czyśćcu cierpiące
    - Za + Adelajdę Małkiewicz w 2. rocznicę śmierci
    - W 1 rocznicę śmierci ojca Henryka Kotlarz i ++ z rodziny Kotlarz i Brodowski
    18:00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji 65. rocznicy urodzin Grażyny Musiał oraz 14. rocznicy Tymoteusza Musiał
    - Za ++ rodziców Marię i Józefa Kandziora oraz wszystkich ++ z rodziny i pokrewieństwa

    Środa - 26 kwietnia
    06:30 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo z okazji 80 rocznicy urodzin Hildegardy Brandt i Boże błogosławieństwo w rodzinach dzieci i wnuków
    - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogo-sławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Wandy i Stanisława z okazji 43 rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci
    18:00 - 30 dzień po śmierci: Wanda Reiman, Jerzy Grabiński, Marianna Rutka, Róża Kluczniak, Wincenty Cielesz i Jan Wałaski

    Czwartek - 27 kwietnia - rocznica kanonizacji św. Jana Pawła II
    06:30 - Za ++ rodziców Waltra i Elżbiety, + brata Helmuta Gussmann, ++ teściów Reimann, + męża Bernarda, za ++ z pokrewieństwa i d.cz.
    13:00 Ślub: Anna Pawlicka i Łukasz Ziemkiewicz
    18:00 Msza święta dla gimnazjum: - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za rok obecności św. Jana Pawła II w swojej relikwii w naszym Kościele, a w 3 rocznicę kanonizacji z prośbą o Boże błogosławieństwo za Jego wstawiennictwem dla całej Parafii
    - Za ++ męża Henryka Besztak, jego rodziców Władysławę, Andrzeja oraz d.cz.
    - Za + Henryka Klimek w rocznicę śmierci + ojca Maksymiliana ++ dziadków z obu stron + ciotkę Hildegardę Mazur + ks. prałata Gerarda Kałużę
    Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
    Piątek - 28 kwietnia
    06:30 - Za + Adelajdę Sklorz w rocznicę urodzin, ++ Martę i Jana Pyka, Paulinę i Tomasza Sklorz, +Horsta Ditrich
    - Za ++ rodziców Cecylię i Antoniego Węglarskich, brata Władysława siostrę Teresę bratową Bogusławę oraz ++ z pokrewieństwa Łyszczyk, Węglarskich i d.cz.
    16:30 Msza święta szkolna: Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogo-sławieństwo w rodzinie Tomasza i Wiesławy Gnyszka, zdrowie dla rodziców Salome i Ka-zimierza, błogosławieństwo w rodzinie córki, wnuczka Franciszka i syna Jakuba
    - Za + Wernera Kokot, siostrzenicę Grażynę ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron
    18:00 - Za + męża ojca i dziadka Józefa Toll w rocznicę śmierci rodziców obu stron siostrę Helenę, braci i bratowe z rodziny Pasternak i d.cz.
    - Za ++ darczyńców Bertę Habermehl i Zygmunta Świerca

    Sobota - 29 kwietnia - Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła
    06:30 - Do Boga Ojca Wszechmogącego przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszko o pokój i zgodę w naszej ojczyźnie, o Boże błogosławieństwo dla niej i nią rządzących oraz o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego i Augusta Hlonda.
    - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Magdaleny i Mateusza Jamny w 1 rocznicę ślubu
    17:15 Różaniec
    18:00 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogo-sławieństwo dla Beaty i Piotra Muszyńskich z okazji 30 rocznicy ślubu i dla dzieci
    - Za + ojca Franciszka Widera i teścia Stanisława Borek z okazji rocznicy śmierci i ich urodzin i d.cz.

    Niedziela - 30 kwietnia - III Niedziela Wielkanocna, 1 Komunia Święta
    06:45 - Za ++ rodziców Jana i Mariannę Cisowskich + brata Zenona Ciszewskiego siostrzeńca Dominika Śnioszek
    08:00 - Za + brata Wacława Otok w 1. rocznicę śmierci i ++ z rodziny
    - Za ++ rodziców Elżbietę i Wiktora Mazur, Zofię, Antoniego Franczyk, brata Jana Franczyk, ks. prałata Gerarda Kałużę i ++ z rodziny
    09:30 - 1 Komunia Święta
    12:00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 85 rocznicy urodzin Moniki Niesłony
    - W rocznicę śmierci za + ojca Stanisława Juruć, + matkę Albinę, + siostrę Jadwigę, + ciocię Marię, + wujka Aleksandra oraz ++ z rodziny Kudrycki, Juruć i Półtorak
    15:00 Nabożeństwo z dziećmi Komunijnymi
    15:00 Szpital: - Za ++ rodziców Helenę i Stanisława, teściów Mariannę i Stanisława dziadków Ka-tarzynę i Jakuba, Salomeę i Wojciecha siostrę Danutę szwagra Jana bratową Krystynę, sio-strzeńca Łukasza ++ z rodzin Klimczyk, Adamus, Pietrzak, Prokop i d.cz.
    16:15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
    17:00 - Za + męża Waltera Wacławczyk z okazji urodzin, za ++ z rodziny i d.cz.

Intencje mszalne
środa 26 Kwi 2017
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

Gerard van Honthorst Pokłon pasterzy-649x517

Na Święta Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wyrazy pamięci, wdzięczności i najserdeczniejsze życzenia:
Niech ta Święta Noc upłynie w ciepłej, rodzinnej atmosferze, nieprzysłoniętej gorączkowymi przygotowaniami. Byśmy umieli zatrzymać się nad Nowonarodzonym, pomyśleć nad naszym życiem, odpocząć, może coś przeorganizować... Ten szczególny czas Bożego Narodzenia, kiedy w uwielbieniu klękać będziemy przed tajemnicą Wcielenia i adorować prawdę o wielkiej miłości Boga do człowieka, niech przyniesie radość i spełnienie szlachetnych zamierzeń. Oby betlejemska gwiazda zwiastująca Narodziny Zbawiciela rozświetliła swoim blaskiem nie tylko czas Świąt, ale także wszystkie dni Nowego 2017 Roku.

                                                   Duszpasterze


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

spowiedź przedśwuateczna

Okazja do Spowiedzi przed świętami:
Poniedziałek od 6.00 do 6.45 i od 16.00-16.55.
Wtorek i środa od godz.6.00 do 6.45. i od 16.00 do 17.55
Czwartek od godz.6.00 do 9.00 i od 16.00 do 19.00
Piątek od godz.6.00 do 11.00 i od 15.00 do 20.00
Wigilia od 6.00 do 12.00 i od 14-15.00.

Bardzo prosimy nie odkładać spowiedźi na ostatni moment!!


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

plakat Roraty na stronę


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

Wizyta-duszpasterska-01

WTOREK 27.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona prawa

2.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona lewa

3. UL.DANYSZA,DYLAKOWSKA I POWST. ŚL. od końca.

ŚRODA 28.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.RZECZNA-od Państwa Golec i osiedle domków jednorodzinnych.

2.OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH-od Państwa Dota przy
ul.Jasminowej.

3.UL.LEŚNA I OZIMSKA

CZWARTEK 29.12-GODZ. 14.30

1.UL.OPOLSKA od poczatku

2.UL.OPOLSKA od końca

3.ul.XXLecia od poczatku

PIĄTEK 30.12 GODZ.14.30

1.ul.22 Lipca numery parzyste od poczatku

2.ul.22 Lipca numery nieparzyste od poczatku

3.ul.22 Lipca nieparzyste od konca

PONIEDZIAŁEK 2.01.GODZ.15.00
1.ul.POWSTAŃCÓW Śl. 1,3 i 5

2.ul. POWSTAŃCÓW Śl.nr 7 9 11,13

3.ul. POWST. ŚL.parzyste od poczatku i nieparzyste od konca nr 15

WTOREK 3.01.GODZ.15.00
1.ul.Dzierżona numery parzyste od poczatku

2.ul.Dzierzona numery nieparzyste od poczatku

3.Domki jednorodzinne od ul.Krótkiej

ŚRODA 4.01 GODZ.15.00
1.UL.DŁUSKIEGO 1 i 3

2.UL.DŁUSKIEGO 2

3.UL.DŁUSKIEGO 7

CZWARTEK 5.01.-GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 5,9 i 11 od początku

2.UL.DŁUSKIEGO nr 19,21 i 23 od początku

3.UL.DŁUSKIEGO 25 od poczatku

PONIEDZIAŁEK 9.01.GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 27 od początku

2.UL.1 MAJA-numery nieparzyste od poczatku

3.ul.1 Maja numery parzyste od poczatku

WTOREK 10.01 GODZ.15.00
1.UL.PLAC WOLNOSCI 2

2.Ul.PLAC WOLNOSCI 4

3.UL.PLAC WOLNOSCI 6

SRODA 11.01.-GODZ.15.00

1.U.CZESTOCHOWSKA OD POCZATKU

2.UL.CMENTARNA I CZESTOCHOWSKA OD KONCA

3.UL.DWORZEC PKP I BRZEZINY

CZWARTEK 12.01-GODZ.15.00

1.UL 8 MARCA 1

2.UL. 8 MARCA 3

3. UL.8 MARCA 5

PIĄTEK 13.01-GODZ.15.00

1.UL.MICKIEWICZA od poczatku

2.UL.MICKIEWICZA od konca

3.ul.8 Marca 7

SOBOTA 14.01 GODZ.14.00
1.UL.KORCZAKA 2 i 4

2.KORCZAKA 6 I 8

NIEDZIELA 15.01. GODZ.14.00

1. UL. SŁOWACKIEGO 8 i 10

PONIEDZIAŁEK 16.01 -GODZ.15.00
1.UL.SŁOWACKIEGO 1B
2.UL.SŁOWACKIEGO 3 i 1 a
3. UL.SŁOWACKIEGO 2 i 6

WTOREK 17.01-GODZ.15.00
1.Ul.SŁOWACKIEGO 4
2.UL.SŁOWACKIEGO12
3.UL.SŁOWACKIEGO 14 i 16

ŚRODA 18.01.-GODZ.15.00
1.UL.WYZWOLENIA od poczatku
2. ULWYZWOLENIA od konca
3.UL.SIKORSKIEGO 1 i 3

CZWARTEK 19.01 .-GODZ.15.00
1.SIKORSKIEGO 2i 5
2.SIKORSKIEGO 4 I 7
3.ULSIKORSKIEGO 9 i 11

PIATEK 20.01-GODZ.15.00
1.UL SIKORSKIEGO 6 i 13
2. UL.SIKORSKIEGO 15 i 17
3.UL.SIKORSKIEGO 19 i 21

SOBOTA 21.01-GODZ.14.00
1. UL.SIKORSKIEGO 23 i 25

2. UL.SIKORSKIEGO 27 i 29

PONIEDZIAŁEK 23.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 33

2.UL. BUKOWA ISIKORSKIEGO 35

3UL.SIKORSKIEGO 37

WTOREK24.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 8 OD POCZATKU

2.UL.SIKORSKIEGO 8 OD KONCA

3.UL.LESNA DOMKI DEBOWA SWIERKOWA SOSNOWA JESIONOWA I MODRZEWIOWA

ŚRODA 25.01.GODZ.15.00

1.UL.LESNA 5 OD POCZATKU

2.UL.LESNA 9 OD POCZATKU

3.UL.LESNA 9 OD KONCA

KOLEDA DODATKOWA W SOBOTE 28 STYCZNIA OD GODZ.14.00.

KOLEKTA KOLEDOWA W NIEDZIELĘ 29 STYCZNIA.


 

Kalendarz liturgiczny

 
Środa II tygodnia okresu wielkanocnego
26 kwietnia 2017r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara