• Intencje

    INTENCJE MSZALNE OD 16 DO 22 KWIETNIA 2018 ROKU


    PONIEDZIAŁEK - 16 KWIETNIA
    06:30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla Haliny i Zdzisława Proszewskich z okazji 25 lecia ślubu
    - Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II za czcicieli Miłosierdzia Bożego i w intencjach zanoszonych do Miłosierdzia Bożego w każdy 1 piątek miesiąca
    - Za ++ rodziców Stefanię i Jana Włoch, + męża Krzysztofa oraz ++ z pokrewieństwa
    17:00 - Za + Stanisławę Szuleko w rocznicę śmierci i za ++ Jerzego, Michalinę i Jana Szuleko
    - Za + ojca Władysława Wróbel, matkę Józefę, dziadków, pokrewieństwo z obu stron i d.cz.

    WTOREK - 17 KWIETNIA
    06:30 – Za ++ rodziców Mariannę i Jana Krzyżoszczak
    18:00 - Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i potrzebne łaski w rodzinie Doroty i Andrzeja Jarockich
    - Za ++ rodziców Roberta i Gertrudę Lypp ++ dziadków + brata Ludwika, bratanka Mariana i szwagra Rudolfa Dylka oraz wszystkich ++ z rodziny Lypp - Kokot i Dylka (od córki Magdy)

    ŚRODA - 18 KWIETNIA
    06:30 - Za + Małgorzatę Dorawa (od pracowników przedszkola integracyjnego w Ozimku)
    - Za Edwarda Kanz w dniu urodzin o Boże błogosławieństwo dla rodziny, dzieci i wnuków
    18:00 - Za + męża Rudolfa Lesik w 11 rocz. śmierci, za + ojca Franciszka Bronder oraz za ++ teściów Marię i Henryka Lesik
    - Za + syna Michała Tracz w 2 r. śm + brata Mirosława Dota oraz ++ ojców Stanisława Dota i Józefa Tracz i ++ z rodziny

    CZWARTEK - 19 KWIETNIA
    06:30 - O Boże błogosławieństwo dla ks. Waldemara w dniu urodzin
    - Za + Marię Ferenc w 5. r. śm. i za + z rodziny Ferenc i Kizyma
    - Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II za + syna Dariusza Antoniego Sosnowskiego + ciocię Julię Wojtarską jej ++ córki Stanisławę Olbryt i męża Stanisława, Marię Krauze i jej męża, + Rozalię Stonoga i d.cz.
    18:00 Msza św. dla gimnazjum - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków w rodzinie Paszkiewicz
    - Za ++ rodziców Joannę i Hermana Janta, Wiktorię i Franciszka Konop + siostrę Różę - Marię + brata Wilfryda ++ dziadków z obu stron i wszystkich ++ z rodzin Janta i Konop

    PIĄTEK - 20 KWIETNIA
    06:30 – Za ++ rodziców Katarzynę i Franciszka Góreckich,brata Szczepana, Jana, siostrę Annę, bra-tową Janinę i szwagra Pawła oraz za ++ z rodziny Góreckich i Kowalczyk
    16:30 - Msza św. szkolna - Z podziękowaniem za dar I Komunii Świętej prosząc o umiłowanie Eucharystii dla Olivii Stawarskiej, dla rodziców i chrzestnych
    - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i dary Ducha Świętego dla Kamili Kędziora z ok. urodzin
    - Za + matkę Dominikę Stręk w 20 rocz. śm. i za ++ z rodziny Donat i Kempiński
    18:00 - Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo z ok. 85 urodzin Bernarda Emerling i za + żonę
    - Za ++ mamę Emę Machnik w 2. rocznicę śmiercim ojca Jerzego Machnik, teściów Stanisławę i Mieczysława Komorowskich oraz dziadków Mrocheń i wujka Pawła
    - Za + córkę Urszulę Rojek, + syna Waltra Wacławczyk, za ++ z rodzin Szłapa i Wacławczyk i d.cz.

    SOBOTA - 21 KWIETNIA
    06:30 - Za ++ rodziców Anastazję, Alojzego Feliks, Mariannę, Fabiana Pawęzowski ++ dziadków z obu stron + Łucję, Grzegorza Grzysek, wujków Helmuta Pawła ++ Alicję, Adolfa Panicz, koleżankę Irenę, ks. prałata Gerarda Kałużę i d.cz.
    13:00 - Ślub: Anna Wilczyńska i Radosław Duszyński
    17:15 - Różaniec
    18:00 - Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże w rodzinie Krystyny i Korneliusza Klaczka w 35 r. ślubu
    - W intencji wnuczka Adasia w 4. r. urodzin
    - Za + koleżankę Teresę Stryczek w 1 r. śm. (od koleżanek z grona pedagogicznego)

    NIEDZIELA - 22 KWIETNIA - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, DOBREGO PASTERZA
    06:45 – Do Bożego Miłosierdzia za ++ rodziców Rozalię i Piotra Cichowskich, Katarzynę i Józefa Kasperskich, Franciszka Cichowskiego i ks. prałata Gerarda Kałużę
    08:00 - Za ++ rodziców Elżbietę i Wiktora Mazur, Zofię i Antoniego Franczyk, brata Jana Franczyk, ks. Gerarda Kałużę i ++ z rodziny
    - Za + żonę Krystynę Hendel w 9 r. śm, ++ rodziców i teściów, + synową Gabrielę, zięcia Mikołaja i d.cz.
    09:30 Suma - Za + matkę Marię Reimann, 4 braci Gerarda, Engelberta, Rudolfa, Jerzego, ojca Andrzeja Reimann oraz ++ teściów Jadwigę i Stefana Hendla
    - Za + siostrę Jadwigę Juruć w 11 r. śm. + ojca Stanisława + matkę Albinę oraz pokrewieństwo
    11:00 – O Boże błogosławieństwo dla rocznego dziecka Nico - Aleksander Kołodziej rodziców i chrzestnych
    15:00 Szpital: - Za + męża Andrzeja Wyszyńskiego w 3 rocz. śm. za ++ teściów ++ ojca Stanisława
    15:00 - Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla dzieci z okazji rocznicy przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej oraz dla rodziców i chrzestnych
    16:15 Nieszpory
    17:00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Emilii z ok. 80 r. urodzin
    - Za + córkę Krystynę Hadzik i d.cz.

Intencje mszalne
niedziela 22 Kwi 2018
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

Wizyta-duszpasterska-01

WTOREK 27.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona prawa

2.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona lewa

3. UL.DANYSZA,DYLAKOWSKA I POWST. ŚL. od końca.

ŚRODA 28.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.RZECZNA-od Państwa Golec i osiedle domków jednorodzinnych.

2.OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH-od Państwa Dota przy
ul.Jasminowej.

3.UL.LEŚNA I OZIMSKA

CZWARTEK 29.12-GODZ. 14.30

1.UL.OPOLSKA od poczatku

2.UL.OPOLSKA od końca

3.ul.XXLecia od poczatku

PIĄTEK 30.12 GODZ.14.30

1.ul.22 Lipca numery parzyste od poczatku

2.ul.22 Lipca numery nieparzyste od poczatku

3.ul.22 Lipca nieparzyste od konca

PONIEDZIAŁEK 2.01.GODZ.15.00
1.ul.POWSTAŃCÓW Śl. 1,3 i 5

2.ul. POWSTAŃCÓW Śl.nr 7 9 11,13

3.ul. POWST. ŚL.parzyste od poczatku i nieparzyste od konca nr 15

WTOREK 3.01.GODZ.15.00
1.ul.Dzierżona numery parzyste od poczatku

2.ul.Dzierzona numery nieparzyste od poczatku

3.Domki jednorodzinne od ul.Krótkiej

ŚRODA 4.01 GODZ.15.00
1.UL.DŁUSKIEGO 1 i 3

2.UL.DŁUSKIEGO 2

3.UL.DŁUSKIEGO 7

CZWARTEK 5.01.-GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 5,9 i 11 od początku

2.UL.DŁUSKIEGO nr 19,21 i 23 od początku

3.UL.DŁUSKIEGO 25 od poczatku

PONIEDZIAŁEK 9.01.GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 27 od początku

2.UL.1 MAJA-numery nieparzyste od poczatku

3.ul.1 Maja numery parzyste od poczatku

WTOREK 10.01 GODZ.15.00
1.UL.PLAC WOLNOSCI 2

2.Ul.PLAC WOLNOSCI 4

3.UL.PLAC WOLNOSCI 6

SRODA 11.01.-GODZ.15.00

1.U.CZESTOCHOWSKA OD POCZATKU

2.UL.CMENTARNA I CZESTOCHOWSKA OD KONCA

3.UL.DWORZEC PKP I BRZEZINY

CZWARTEK 12.01-GODZ.15.00

1.UL 8 MARCA 1

2.UL. 8 MARCA 3

3. UL.8 MARCA 5

PIĄTEK 13.01-GODZ.15.00

1.UL.MICKIEWICZA od poczatku

2.UL.MICKIEWICZA od konca

3.ul.8 Marca 7

SOBOTA 14.01 GODZ.14.00
1.UL.KORCZAKA 2 i 4

2.KORCZAKA 6 I 8

NIEDZIELA 15.01. GODZ.14.00

1. UL. SŁOWACKIEGO 8 i 10

PONIEDZIAŁEK 16.01 -GODZ.15.00
1.UL.SŁOWACKIEGO 1B
2.UL.SŁOWACKIEGO 3 i 1 a
3. UL.SŁOWACKIEGO 2 i 6

WTOREK 17.01-GODZ.15.00
1.Ul.SŁOWACKIEGO 4
2.UL.SŁOWACKIEGO12
3.UL.SŁOWACKIEGO 14 i 16

ŚRODA 18.01.-GODZ.15.00
1.UL.WYZWOLENIA od poczatku
2. ULWYZWOLENIA od konca
3.UL.SIKORSKIEGO 1 i 3

CZWARTEK 19.01 .-GODZ.15.00
1.SIKORSKIEGO 2i 5
2.SIKORSKIEGO 4 I 7
3.ULSIKORSKIEGO 9 i 11

PIATEK 20.01-GODZ.15.00
1.UL SIKORSKIEGO 6 i 13
2. UL.SIKORSKIEGO 15 i 17
3.UL.SIKORSKIEGO 19 i 21

SOBOTA 21.01-GODZ.14.00
1. UL.SIKORSKIEGO 23 i 25

2. UL.SIKORSKIEGO 27 i 29

PONIEDZIAŁEK 23.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 33

2.UL. BUKOWA ISIKORSKIEGO 35

3UL.SIKORSKIEGO 37

WTOREK24.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 8 OD POCZATKU

2.UL.SIKORSKIEGO 8 OD KONCA

3.UL.LESNA DOMKI DEBOWA SWIERKOWA SOSNOWA JESIONOWA I MODRZEWIOWA

ŚRODA 25.01.GODZ.15.00

1.UL.LESNA 5 OD POCZATKU

2.UL.LESNA 9 OD POCZATKU

3.UL.LESNA 9 OD KONCA

KOLEDA DODATKOWA W SOBOTE 28 STYCZNIA OD GODZ.14.00.

KOLEKTA KOLEDOWA W NIEDZIELĘ 29 STYCZNIA.


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

plakat Roraty na stronę


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

1 EMM 2016 na stronkę

Zapisy u siostry Leoni i ks. Michała (koszt tylko 7 zł) :-) ZAPRASZAMY!!


Kalendarz liturgiczny

 
IV Niedziela okresu wielkanocnego
22 kwietnia 2018r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara