• Intencje

    INTENCJE MSZALNE OD 26 CZERWCA DO 2 LIPCA 2017 ROKU
    PONIEDZIAŁEK - 26 CZERWCA
    06:30 - Za + Władysławę Patałuch i ++ rodziców Ewę i Stanisława Patałuch oraz ++ Michalinę i Piotra Kałuża i d.cz.
    - Za + męża i ojca Józefa Wąsik w 1 rocznicę śmierci ++ z rodziny Mazur i Wąsik
    - Za + Feliksa Gierszewicza w 3 rocznicę śmierci i Jana Jachimiaka w 11 rocznicę śmierci
    19:00 - Za + siostrę Gertrud Maruszczyk, brata Erwina Joszko w 2 rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin Josz-ko, Maruszczyk i d.cz.
    - Za ++ rodziców Janinę i Wita Kuźniak
    Nabożeństwo do NSPJ

    WTOREK - 27 CZERWCA - WSPOMNIENIE MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
    06:30 - Do Miłosierdzia Bożego za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o świętość życia naszych kapłanów, braci, sióstr zakonnych i wszystkich rodzin naszej parafii i do Boga Ojca Wszechmogącego przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszko o pokój i zgodę w naszej Ojczyźnie o Boże błogosławieństwo dla Niej i Nią rządzących oraz o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego i Augusta Hlonda
    - Za + Tadeusza Zgłobica w 2 rocznicę śmierci
    - Za ++ rodziców Władysława i Janinę Wiśniewskich i ++ z rodziny
    19:00 - O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń Róży MBNP z Ozimka, za ++ siostry z tej Róży: Kazimierę Kedorowicz, Krystynę Smyk, Janinę Kaczmarek, Helenę Ledniowską, Teresę Fuks, Ger-trudę Golę, Edytę Kotula i ks. prałata Gerarda Kałużę
    Nabożeństwo do NSPJ

    ŚRODA - 28 CZERWCA - WSPOMNIENIE ŚW. IRENEUSZA, BISKUPA I MĘCZENNIKA
    06:30 - Za + męża Jerzego Rostkowskiego + mamę Weronikę Warszczuk + ojca Kazimierza ++ teściów ++ dziadków z obu stron i wszystkich ++ z rodzin Musiał, Malec i Trzpiot
    - Za + dziadka Klemensa Lisowiec (od wnuków)
    - Za + Grażynę Krenz (od mieszkańców ul. 22 lipca 9)
    19:00 - 30 dzień po śmierci: Arkadiusz Bacik Adam Kowalczyk Wacław Bokacki Tadeusz Sprawa Sławo-mir Cichoń Grażyna Krenz Stefania Błońska
    Nabożeństwo do NSPJ

    CZWARTEK - 29 CZERWCA - UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
    06:30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie z okazji 15. rocznicy ślubu Ireneusza i Bogumiły Kozan
    08:00 - Za ++ rodziców Józefę i Piotra Maciuch, ++ braci Pawła, Stanisława, Józefa, siostry Marię, Helenę, Danutę, bratowe, szwagrów oraz siostrzeńców Bogdana i Dariusza oraz Rafała Bernagiewicz
    - Za ++ rodziców Zenobię Zarębską Helenę i Izydora Grudzka oraz za ++ dziadków z obu stron i d.cz.
    17:00 - Za + mamę Jolantę Olak w 11 rocznicę śmierci, + tatę Kazimierza Olak oraz ++ dziadków z obu stron Paluszczak i Olak
    18:15 Nabożeństwo do NSPJ
    19:00 - Dziękczynna za 15 lat pielgrzymek z nocnym czuwaniem na Jasnej Górze za pielgrzymów i ich ro-dziny a także za ++ pielgrzymów Irenę Kowalkowską Marię Pszczoła Andrzeja Różańskiego Józef Smykała
    - Za + Stanisława Bala w rocznicę śmierci + matkę Wandę i ++ z obu stron

    PIĄTEK - 30 CZERWCA
    06:30 - W rocznicę ślubu Aleksandry i Tomasza Walskich z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w ich rodzinie
    - Za + Tadeusza Sprawa (od sąsiadów z bloku 2 i 3 XX lecia) i za ++ z tej ulicy
    13:00 Ślub: Magdalena Nowak i Piotr Grudzka (stary kościół)
    18:15 - Nabożeństwo do NSPJ
    19:00 - Za + mamę, babcię i prababcię Pelagię Kiełmińską w 90. rocznicę urodzin i 3. rocznicę śmierci

    SOBOTA - 1 LIPCA
    06:30 - Za czcicieli Niepokalanego Serca Maryi i o Tryumf Niepokalanego Serca Maryi i wynagrodzenie Jej Niepokalanego Sercu za obelgi przeciwko Jej Niepokalanemu Poczęciu
    18:15 Różaniec
    19:00 - Za + męża Jana Białas w 4. rocznicę śmierci, rodziców Józefa i Zofię Glib i rodzeństwo oraz ++ te-ściów Annę i Władysława Białas i syna Stanisława oraz + Łucję Feliks

    NIEDZIELA - 2 LIPCA - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
    06:45 - Za + Elżbietę Pytel w 3. rocznicę śmierci i jej męża Karola i za ++ jej rodziców, teściów i d.cz.
    08:00 - Za + męża i ojca Mieczysława Nowak z okazji urodzin, teściów, dziadków Stanisławę i Floriana Nowak i d.cz.
    09:30 - Za + męża i ojca Stanisława Matuszak, ++ rodziców z obu stron oraz za + brata Romana Husar
    11:00 - Do Aniołów Stróżów za roczne dzieci Lena Bacik, Marcin Brzuchowski, Pola Długoszowska, Fran-ciszek Juruć, Paulina Rolka oraz dziecko przyjmujące chrzest rodziców i chrzestnych
    15:00 Szpital: - Za + siostrę Helenę Bimler w dniu urodzin i + wnuka Oliwera w rocznicę śmierci
    16:15 Godzina Święta
    17:00 - Za ++ rodziców Stefana i Leokadię, braci Jana, Henryka Rogzińskich i dziadków z obu stron

Intencje mszalne
środa 28 Cze 2017
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

Gerard van Honthorst Pokłon pasterzy-649x517

Na Święta Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wyrazy pamięci, wdzięczności i najserdeczniejsze życzenia:
Niech ta Święta Noc upłynie w ciepłej, rodzinnej atmosferze, nieprzysłoniętej gorączkowymi przygotowaniami. Byśmy umieli zatrzymać się nad Nowonarodzonym, pomyśleć nad naszym życiem, odpocząć, może coś przeorganizować... Ten szczególny czas Bożego Narodzenia, kiedy w uwielbieniu klękać będziemy przed tajemnicą Wcielenia i adorować prawdę o wielkiej miłości Boga do człowieka, niech przyniesie radość i spełnienie szlachetnych zamierzeń. Oby betlejemska gwiazda zwiastująca Narodziny Zbawiciela rozświetliła swoim blaskiem nie tylko czas Świąt, ale także wszystkie dni Nowego 2017 Roku.

                                                   Duszpasterze


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

spowiedź przedśwuateczna

Okazja do Spowiedzi przed świętami:
Poniedziałek od 6.00 do 6.45 i od 16.00-16.55.
Wtorek i środa od godz.6.00 do 6.45. i od 16.00 do 17.55
Czwartek od godz.6.00 do 9.00 i od 16.00 do 19.00
Piątek od godz.6.00 do 11.00 i od 15.00 do 20.00
Wigilia od 6.00 do 12.00 i od 14-15.00.

Bardzo prosimy nie odkładać spowiedźi na ostatni moment!!


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

plakat Roraty na stronę


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

Wizyta-duszpasterska-01

WTOREK 27.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona prawa

2.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona lewa

3. UL.DANYSZA,DYLAKOWSKA I POWST. ŚL. od końca.

ŚRODA 28.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.RZECZNA-od Państwa Golec i osiedle domków jednorodzinnych.

2.OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH-od Państwa Dota przy
ul.Jasminowej.

3.UL.LEŚNA I OZIMSKA

CZWARTEK 29.12-GODZ. 14.30

1.UL.OPOLSKA od poczatku

2.UL.OPOLSKA od końca

3.ul.XXLecia od poczatku

PIĄTEK 30.12 GODZ.14.30

1.ul.22 Lipca numery parzyste od poczatku

2.ul.22 Lipca numery nieparzyste od poczatku

3.ul.22 Lipca nieparzyste od konca

PONIEDZIAŁEK 2.01.GODZ.15.00
1.ul.POWSTAŃCÓW Śl. 1,3 i 5

2.ul. POWSTAŃCÓW Śl.nr 7 9 11,13

3.ul. POWST. ŚL.parzyste od poczatku i nieparzyste od konca nr 15

WTOREK 3.01.GODZ.15.00
1.ul.Dzierżona numery parzyste od poczatku

2.ul.Dzierzona numery nieparzyste od poczatku

3.Domki jednorodzinne od ul.Krótkiej

ŚRODA 4.01 GODZ.15.00
1.UL.DŁUSKIEGO 1 i 3

2.UL.DŁUSKIEGO 2

3.UL.DŁUSKIEGO 7

CZWARTEK 5.01.-GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 5,9 i 11 od początku

2.UL.DŁUSKIEGO nr 19,21 i 23 od początku

3.UL.DŁUSKIEGO 25 od poczatku

PONIEDZIAŁEK 9.01.GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 27 od początku

2.UL.1 MAJA-numery nieparzyste od poczatku

3.ul.1 Maja numery parzyste od poczatku

WTOREK 10.01 GODZ.15.00
1.UL.PLAC WOLNOSCI 2

2.Ul.PLAC WOLNOSCI 4

3.UL.PLAC WOLNOSCI 6

SRODA 11.01.-GODZ.15.00

1.U.CZESTOCHOWSKA OD POCZATKU

2.UL.CMENTARNA I CZESTOCHOWSKA OD KONCA

3.UL.DWORZEC PKP I BRZEZINY

CZWARTEK 12.01-GODZ.15.00

1.UL 8 MARCA 1

2.UL. 8 MARCA 3

3. UL.8 MARCA 5

PIĄTEK 13.01-GODZ.15.00

1.UL.MICKIEWICZA od poczatku

2.UL.MICKIEWICZA od konca

3.ul.8 Marca 7

SOBOTA 14.01 GODZ.14.00
1.UL.KORCZAKA 2 i 4

2.KORCZAKA 6 I 8

NIEDZIELA 15.01. GODZ.14.00

1. UL. SŁOWACKIEGO 8 i 10

PONIEDZIAŁEK 16.01 -GODZ.15.00
1.UL.SŁOWACKIEGO 1B
2.UL.SŁOWACKIEGO 3 i 1 a
3. UL.SŁOWACKIEGO 2 i 6

WTOREK 17.01-GODZ.15.00
1.Ul.SŁOWACKIEGO 4
2.UL.SŁOWACKIEGO12
3.UL.SŁOWACKIEGO 14 i 16

ŚRODA 18.01.-GODZ.15.00
1.UL.WYZWOLENIA od poczatku
2. ULWYZWOLENIA od konca
3.UL.SIKORSKIEGO 1 i 3

CZWARTEK 19.01 .-GODZ.15.00
1.SIKORSKIEGO 2i 5
2.SIKORSKIEGO 4 I 7
3.ULSIKORSKIEGO 9 i 11

PIATEK 20.01-GODZ.15.00
1.UL SIKORSKIEGO 6 i 13
2. UL.SIKORSKIEGO 15 i 17
3.UL.SIKORSKIEGO 19 i 21

SOBOTA 21.01-GODZ.14.00
1. UL.SIKORSKIEGO 23 i 25

2. UL.SIKORSKIEGO 27 i 29

PONIEDZIAŁEK 23.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 33

2.UL. BUKOWA ISIKORSKIEGO 35

3UL.SIKORSKIEGO 37

WTOREK24.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 8 OD POCZATKU

2.UL.SIKORSKIEGO 8 OD KONCA

3.UL.LESNA DOMKI DEBOWA SWIERKOWA SOSNOWA JESIONOWA I MODRZEWIOWA

ŚRODA 25.01.GODZ.15.00

1.UL.LESNA 5 OD POCZATKU

2.UL.LESNA 9 OD POCZATKU

3.UL.LESNA 9 OD KONCA

KOLEDA DODATKOWA W SOBOTE 28 STYCZNIA OD GODZ.14.00.

KOLEKTA KOLEDOWA W NIEDZIELĘ 29 STYCZNIA.


 

Kalendarz liturgiczny

 
Środa XIII tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie obowiązkowe Św. Ireneusza
28 czerwca 2017r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara