• Intencje

    INTENCJE MSZALNE OD 16 DO 22 PAŹDZIERNIKA 2017 ROKU
    PONIEDZIAŁEK - 16 PAŹDZIERNIKA - UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, GŁÓWNEJ PATRONKI ŚLĄSKA
    06:30 – Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II za czcicieli Miłosierdzia Bożego i w intencjach zanoszonych do Miłosierdzia Bożego w każdy 1 piątek miesiąca
    - Za ++ rodziców Elżbietę i Ryszarda Wawrzynosek, męża Krzysztofa, teścia Jana, brata Winfrida, siostrę Renatę i Marię Staś
    - Za + Bogumiła Krzysztoń (od pracowników przedszkola integracyjnego)
    17:00 - W intencji nauczycieli i pracowników oświaty ze szkoły podstawowej nr 1 i 3
    - Za + Karola Ratkiewicza
    - Do Bożego Miłosierdzia za wstawiennictwem Królowej Różańca świętego za + Krystynę Hadzik i + Jana Jasińskiego (od działkowiczów)
    17:30 - Różaniec

    WTOREK - 17 PAŹDZIERNIKA -WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA
    06:30 – W 30 r. ślubu Gabrieli i Huberta Kaczmarczyk o zdrowie i Boże błogosławieństwo
    - O Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Kotysz z okazji 50 urodzin córki Barbary
    17:15 - Różaniec
    18:00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą w rodzinie Buczek oraz za dzieci i wnuki
    - Za ++ rodziców Annę i Ludwika Hutyra ++ teściów Ksenię i Karola Początek + siostrę Helenę, 2 braci Edwarda i Stanisława

    ŚRODA - 18 PAŹDZIERNIKA - ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY
    06:30 - Za ++ rodziców Gertrudę i Wiktora Knapik ++ siostry, braci, bratowe, szwagrów + ks. prałata Ge-rarda Kałużę i d.cz.
    - Za + ojca Stanisława Gajek + teścia Mariana, szwagra Jerzego Dudkiewicz ++ dziadków z obu stron
    - Do św. Rodziny za żyjących i ++ z rodzin Simon, Weber i Schmitz
    17:15 - Różaniec
    18:00 - Msza w języku niemieckim - Za wszystkich ++ z ulicy Brzeziny

    CZWARTEK - 19 PAŹDZIERNIKA
    06:30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Gertrudy z okazji urodzin i ++ rodziców i rodzeństwo i chrzestną
    - Za + Pawła Golec w rocznicę śm. i ++ z rodziny i d.cz.
    17:15 - Różaniec
    18:00 Msza św. gimnazjalna - Za + Mirosława Hordes w dniu urodzin, żonę Roksanę oraz d.cz.
    - Za ++ rodziców Helenę i Stanisława Durlej oraz ++ dziadków z rodzin Sakrajda i Durlej i wszyst-kich ++ z rodzin Sakrajda i Durlej
    - Za + ojca Stanisława Olejnik
    18:30 Różaniec dla gimnazjum

    PIĄTEK - 20 PAŹDZIERNIKA - WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO, PREZBITERA
    06:30 – Za + męża Jana w rocznicę śmierci, + męża Józefa, + Zofię Szyszka, ++ rodziców oraz ++ z rodzin Szyszka, Zajączkowskich, Jabłońskich oraz dziadków z obu stron
    - Za ++ Jana i Elżbietę Kotyrba w 7 rocznicę śm. ojca i ++ z pokrewieństwa
    16:30 – Msza św. szkolna - Z okazji 35. rocznicy ślubu Heleny i Stanisława Czapla prosząc o błogosła-wieństwo Boże i zdrowie w całej rodzinie
    - W 25 rocznicę śm. Romana Piórkowskiego i jego rodziców Helenę i Jana
    17:00 - Różaniec dla dzieci
    17:45 - Różaniec
    18:30 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz opiekę Matki Bożej w rodzinach Miś, Wodniok i Świerc
    - Za ++ rodziców Marię i Stanisława, ++ braci Franciszka i Michała, + rodzeństwo Rutkowskich oraz za + męża Józefa Krzywy i za + ks. Józefa Sztonyka i d.cz.

    SOBOTA - 21 PAŹDZIERNIKA - WSPOMNIENIE BŁ. JAKUBA STRZEMIĘ, BISKUPA
    06:30 – O Boże błogosławieństwo dla Brygidy
    - Za + Kazimierza Krzysztoń w 15. rocznicę śm., za ++ rodziców, + brata i + bratową
    14:00 - Ślub: Ewa Orłowicz i Marcin Wręczycki
    17:15 - Różaniec
    18:00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie w rodzinie, z prośbą o dalsze Boże błogosławień-stwo z okazji 45. rocznicy ślubu Urszuli i Jana Ślusarzów
    - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ireny i Andrzeja Mateja z okazji r. ślubu oraz błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla syna Krzysztofa
    -Za + ojca Wojciecha Jastrząbek oraz za ++ dziadków z obu stron

    NIEDZIELA - 22 PAŹDZIERNIKA - XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - MISYJNA
    06:45 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane zdrowie i łaski oraz o Boże błogosławień-stwo dla Marii i Jana Halupczok oraz dzieci i wnuków
    08:00 – Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, dziękując Bogu za dzieci objęte modlitwą, prosząc dla nich o dary Ducha Świętego oraz potrzebne łaski w codziennym życiu (od Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci)
    - Za ++ Janinę, Mariannę, Stanisława Lipka, za ++ z rodziny Lipka i Kapczyński oraz za d.cz.
    09:30 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Heinza Jagusz
    - Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Jana Kotula
    11:00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Józefa Wacławczyk z okazji 90 r. urodzin i z okazji 67 r. ślubu
    - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla męża, ojca i dziadka Józefa Mrówczyńskiego z okazji 65 r. urodzin
    15:00 Szpital: - Za ++ rodziców Matyldę i Jana Blabuś w 5 r. śm mamy, Mariannę i Bolesława Smolnik, + siostrę Zofię, brata Stanisława, ++ dziadków z obu stron, ++ chrzestnych Zofię Tylską, Stanisława Gońda, Annę Łuczak i Henryka Smolnik, + Jana Panek i za wszystkich ++ z rodzin Blabuś, Smolnik, Kalemba i Łuczak
    16:15 Różaniec
    17:00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Romana w dniu urodzin oraz dla całej rodziny Szuleko

Intencje mszalne
czwartek 19 Paź 2017
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!

8.GNIEZNO I TORUŃ na stronę wersja 10

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

nabożeństwo-40-godzinne

NIEDZIELA (26.02.2017)
GODZ.12-13.00 RÓŻE RÓZANCOWE
GODZ.13-14.00 MARGARETKI
GODZ.14.00-15.00 RÓŻE RODZICÓW MODLĄCYCH SIĘ ZA SWOJE DZIECI ORAZ RODZICE Z DZIEĆMI KOMUNIJNYMI I DZIECI SZKOŁY PODSTAWOWEJ.
GODZ.15-16.00 ODNOWA W DUCHU SWIETYM I MŁODZIEŻ ORAZ GIMNAZJALNA PRZYGOTOWUJĄCA SIĘ DO BIERZMOWANIA Z RODZICAMI.
GODZ.16.15-GODZINA ŚWIĘTA

PONIEDZIAŁEK I WTOREK (27-28.02.2017) OD 7.00 DO 17.00 i 18.00
Godz.6.30 MSZA ŚWIĘTA
Godz.7.00-UL.CZESTOCHOWSKA,CMENTARNA I MICKIEWICZA
GODZ.8.00-UL.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
GODZ.9.00 –ANTONIÓW
GODZ.10.00-UL.WYZWOLENIA I BRZEZINY
GODZ.11.00 –UL.OPOLSKA I XX LECIA
GODZ.12.00-UL.22 LIPCA I DZIERŻONA
GODZ.13.00-UL.DŁUSKIEGO I 1 MAJA
GODZ.14.00-PLAC WOLNOSCI I 8 MARCA
GODZ.15.00-DOMKI JEDNORODZINNE
GODZ.16.00- UL.SŁOWACKIEGO I KORCZAKA
GODZ17.00- UL.SIKORSKIEGOI LESNA Z OSIEDLEM DOMKÓW
GODZ.18.00 MSZA ŚWIĘTA.

W Poniedziałek Msza święta o godz.17.00 dlatego w poniedziałek ul.Sikorskiego Lesna i domki o godz.16.00.

Zachecamy do przewodnictwa w poszczególnych godzinach, aby była to wspólna modlitwa adoracyjna. Jeśli ktoś nie może w wyznaczonej godzinie, to przychodzi w odpowiedniej porze,ważne, abyśmy codziennie czuwali jedną godzinę, zgodnie ze słowami Jezusa, czyż godziny nie możecie czuwać ze mną?


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

spowiedź przedśwuateczna

Okazja do Spowiedzi przed świętami:
Poniedziałek od 6.00 do 6.45 i od 16.00-16.55.
Wtorek i środa od godz.6.00 do 6.45. i od 16.00 do 17.55
Czwartek od godz.6.00 do 9.00 i od 16.00 do 19.00
Piątek od godz.6.00 do 11.00 i od 15.00 do 20.00
Wigilia od 6.00 do 12.00 i od 14-15.00.

Bardzo prosimy nie odkładać spowiedźi na ostatni moment!!


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

Gerard van Honthorst Pokłon pasterzy-649x517

Na Święta Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wyrazy pamięci, wdzięczności i najserdeczniejsze życzenia:
Niech ta Święta Noc upłynie w ciepłej, rodzinnej atmosferze, nieprzysłoniętej gorączkowymi przygotowaniami. Byśmy umieli zatrzymać się nad Nowonarodzonym, pomyśleć nad naszym życiem, odpocząć, może coś przeorganizować... Ten szczególny czas Bożego Narodzenia, kiedy w uwielbieniu klękać będziemy przed tajemnicą Wcielenia i adorować prawdę o wielkiej miłości Boga do człowieka, niech przyniesie radość i spełnienie szlachetnych zamierzeń. Oby betlejemska gwiazda zwiastująca Narodziny Zbawiciela rozświetliła swoim blaskiem nie tylko czas Świąt, ale także wszystkie dni Nowego 2017 Roku.

                                                   Duszpasterze


 

Drukuj

Super User. Posted in Strona Główna

Wizyta-duszpasterska-01

WTOREK 27.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona prawa

2.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona lewa

3. UL.DANYSZA,DYLAKOWSKA I POWST. ŚL. od końca.

ŚRODA 28.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.RZECZNA-od Państwa Golec i osiedle domków jednorodzinnych.

2.OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH-od Państwa Dota przy
ul.Jasminowej.

3.UL.LEŚNA I OZIMSKA

CZWARTEK 29.12-GODZ. 14.30

1.UL.OPOLSKA od poczatku

2.UL.OPOLSKA od końca

3.ul.XXLecia od poczatku

PIĄTEK 30.12 GODZ.14.30

1.ul.22 Lipca numery parzyste od poczatku

2.ul.22 Lipca numery nieparzyste od poczatku

3.ul.22 Lipca nieparzyste od konca

PONIEDZIAŁEK 2.01.GODZ.15.00
1.ul.POWSTAŃCÓW Śl. 1,3 i 5

2.ul. POWSTAŃCÓW Śl.nr 7 9 11,13

3.ul. POWST. ŚL.parzyste od poczatku i nieparzyste od konca nr 15

WTOREK 3.01.GODZ.15.00
1.ul.Dzierżona numery parzyste od poczatku

2.ul.Dzierzona numery nieparzyste od poczatku

3.Domki jednorodzinne od ul.Krótkiej

ŚRODA 4.01 GODZ.15.00
1.UL.DŁUSKIEGO 1 i 3

2.UL.DŁUSKIEGO 2

3.UL.DŁUSKIEGO 7

CZWARTEK 5.01.-GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 5,9 i 11 od początku

2.UL.DŁUSKIEGO nr 19,21 i 23 od początku

3.UL.DŁUSKIEGO 25 od poczatku

PONIEDZIAŁEK 9.01.GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 27 od początku

2.UL.1 MAJA-numery nieparzyste od poczatku

3.ul.1 Maja numery parzyste od poczatku

WTOREK 10.01 GODZ.15.00
1.UL.PLAC WOLNOSCI 2

2.Ul.PLAC WOLNOSCI 4

3.UL.PLAC WOLNOSCI 6

SRODA 11.01.-GODZ.15.00

1.U.CZESTOCHOWSKA OD POCZATKU

2.UL.CMENTARNA I CZESTOCHOWSKA OD KONCA

3.UL.DWORZEC PKP I BRZEZINY

CZWARTEK 12.01-GODZ.15.00

1.UL 8 MARCA 1

2.UL. 8 MARCA 3

3. UL.8 MARCA 5

PIĄTEK 13.01-GODZ.15.00

1.UL.MICKIEWICZA od poczatku

2.UL.MICKIEWICZA od konca

3.ul.8 Marca 7

SOBOTA 14.01 GODZ.14.00
1.UL.KORCZAKA 2 i 4

2.KORCZAKA 6 I 8

NIEDZIELA 15.01. GODZ.14.00

1. UL. SŁOWACKIEGO 8 i 10

PONIEDZIAŁEK 16.01 -GODZ.15.00
1.UL.SŁOWACKIEGO 1B
2.UL.SŁOWACKIEGO 3 i 1 a
3. UL.SŁOWACKIEGO 2 i 6

WTOREK 17.01-GODZ.15.00
1.Ul.SŁOWACKIEGO 4
2.UL.SŁOWACKIEGO12
3.UL.SŁOWACKIEGO 14 i 16

ŚRODA 18.01.-GODZ.15.00
1.UL.WYZWOLENIA od poczatku
2. ULWYZWOLENIA od konca
3.UL.SIKORSKIEGO 1 i 3

CZWARTEK 19.01 .-GODZ.15.00
1.SIKORSKIEGO 2i 5
2.SIKORSKIEGO 4 I 7
3.ULSIKORSKIEGO 9 i 11

PIATEK 20.01-GODZ.15.00
1.UL SIKORSKIEGO 6 i 13
2. UL.SIKORSKIEGO 15 i 17
3.UL.SIKORSKIEGO 19 i 21

SOBOTA 21.01-GODZ.14.00
1. UL.SIKORSKIEGO 23 i 25

2. UL.SIKORSKIEGO 27 i 29

PONIEDZIAŁEK 23.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 33

2.UL. BUKOWA ISIKORSKIEGO 35

3UL.SIKORSKIEGO 37

WTOREK24.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 8 OD POCZATKU

2.UL.SIKORSKIEGO 8 OD KONCA

3.UL.LESNA DOMKI DEBOWA SWIERKOWA SOSNOWA JESIONOWA I MODRZEWIOWA

ŚRODA 25.01.GODZ.15.00

1.UL.LESNA 5 OD POCZATKU

2.UL.LESNA 9 OD POCZATKU

3.UL.LESNA 9 OD KONCA

KOLEDA DODATKOWA W SOBOTE 28 STYCZNIA OD GODZ.14.00.

KOLEKTA KOLEDOWA W NIEDZIELĘ 29 STYCZNIA.


 

Kalendarz liturgiczny

 
Czwartek XXIX tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues'a oraz Towarzyszy, św. Pawła od Krzyża
19 października 2017r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara