Intencje i ogłoszenia
Nowa Schodnia

INTENCJE MSZALNE OD4DO 12LUTEGO 2023 Roku.

NOWA SCHODNIA.

SOBOTA –4  LUTEGO  -pierwsza miesiąca.

16:30 /niedzielna/-Za + męża Waltera Fiedler + córkę Mariolę,++ rodziców, dziadków ,teściów, szwagra, szwagierkę, pokrewieństwo, sąsiadów i d.cz.

NIEDZIELA 5 LUTEGO-V ZWYKŁA.

9.00 –Za++ rodziców Annę i Jana Kuczka + siostrę Irmgardę + brata Józefa Kuczka ++ Marię i Teofila Góra + brata Gintra i ++ z rodzin Kuczka i Góra.

CZWARTEK 9 LUTEGO-dzień powszedni.

16.00-/szkolna/-Za + Teresę Niesłony oraz ++ rodziców Gertrudę i Piotra Stryczek, Jana i Marię Niesłony + brata Jana Niesłony oraz ++ z rodzin Bul i Koleczek.

SOBOTA-11LUTEGO-wspomnienie NMP z Lourdes.

16.30-/niedzielna/-Za ++ rodziców Władysławę i Zdzisława Major w kolejną rocznicę +.

NIEDZIELA 12 LUTEGO-V ZWYKŁA.

9.00-zam.Rychter.

1.Dziś kolekta Diecezjalna.Za tydzień zbiórka na ubezpieczenie kościoła.

2.W czwartek o godz.16.00 Msza święta szkolna. Klasy ósme spotkanie  w czwartek o godz.16.00 w szkole.

3.Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła  i kwiaty. Bóg zapłać również za demontaż scenerii Bożonarodzeniowej w kościele.

1. Zachęcamy do Nabycia Gościa Niedzielnego .