Intencje i ogłoszenia
Schodnia

INTENCJE MSZALNE OD5 do 12  LUTEGO 2023Roku.

SCHODNIA.

NIEDZIELA 5 LUTEGO-V ZWYKŁA.

7.30-Za+ Franciszka Spyra i ++ z rodzin Spyra, Machnik i Bronek.

10.30-/suma/-Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marii Piechaczek z ok.90 r. urodzin.

PONIEDZIAŁEK 6 Lutego-wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

16.30-Za ++ rodziców Magdalenę i Mieczysława Rychter, Gertrudę i Józefa Radziej ++ braci Augustyna, Pawła i Ludwika, bratową Stanisławę +Henryka Brzęczek, Karola, Romana i Helenę Gbur i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK 7 Lutego-dzień powszedni.

16.30 –Za +Elfrydę Potyka w 1 r. śm.

19.00-Msza święta Odnowy.

ŚRODA 8 LUTEGO-dzień powszedni.

16.30 –Za+ męża i ojca Joachima Duda ++ teściów Annę i Edmunda Duda ++ szwagrów, ciocię Wiktorię i ++ z pokrewieństwa i d. cz.

PIĄTEK 10 LUTEGO-wspomnienie św. Scholastyki,dziewicy.

16.30 -/szkolna/Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w rodzinie Anny i Arnolda Spyra oraz w Rodzinie córki.

NIEDZIELA 12LUTEGO-V NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30-Za + męża Jana Kruczyk w 2 r. śm. Jego ++ rodziców, dziadków + Adama Sobok i ++ z pokrewieństwa.

10.30-/suma/-Za ++ Helenę i Józefa Ślązak, Marię i Edwarda Wączek ++ z rodzin Ślązak, Wączek i Wydmuch.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

1.Dziś kolekta Diecezjalna. Za tydzień zbiórka na ubezpieczenie kościoła.

1. W poniedziałek w kościele w Ozimku o godz.18.00 Msza święta zudziałem Róż Rodziców modlących się za swoje dzieci.

3.W czwartek o godz.16.00 spotkanie w szkole młodzieży klasy ósmej.

4.W piątek o godz.16.30 Msza święta szkolna.

5.Zachęcamy do Nabycia Gościa Niedzielnego.

6.Bóg zapłać rodzinom zasprzątanie kościoła  i kwiaty.Bóg zapłać również za demontaż scenerii Bożonarodzeniowej w kościele.