Intencje i ogłoszenia
Nowa Schodnia

INTENCJE MSZALNE OD 4  DO 11GRUDNIA 2022 R.

NOWA SCHODNIA.

SOBOTA-3 grudnia-wsp. św. Franciszka Ksawerego-pierwsza miesiąca.

16.30-Za+ Elżbietę Klimas++ Agnieszkę i Jakuba Klimas ++ Józefa Kurek i Edwarda Pudimat.

NIEDZIELA 4GRUDNIA-II NIEDZIELA ADWENTU.

9.00-Za+ Mariolę Nyolt w dniu urodzin.

WTOREK 6 GRUDNIA-wspomnienie św. Mikołaja.

16.00 RORATE-intencja wolna.

ŚRODA 7 GRUDNIA-WIGILIA UROCZYSTOŚCI NIEPOKALANEGO POCZECIA NMP.

16.00 Za Marianki i ich Rodziny.

SOBOTA –10GRUDNIA -dzień powszedni.

16:30 –Za + Andrzeja Feliks w r. śm.

NIEDZIELA 11GRUDNIA-3 ADWENTU-GAUDETE.

9.00 –intencja wolna.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

1.Dziś 2 niedziela Adwentu .Kolekta Diecezjalna .Zbiórka do puszek na Kościoły Wschodnie, szczególnie na Ukrainę.

2.Zapraszamy na Msze św. Roratnie. W tym tygodniu we wtorek i środę o godz.16.00.

3.We wtorek po Mszy świętej spotkanie ze św. Mikołajem.

4.W środę na Mszy świętej o 16.00 przyrzeczenia Marianek wierności Niepokalanej. Bóg zapłać ks. Łukaszowi  za prowadzenie Marianek.

5.Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego oraz poświęconych opłatków i świec Caritas.

6.Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i kwiaty.

7.W przyszłą niedzielę w kościele w Schodni ,po Mszach święteych będzie można nabyć książkę autorstwa Józefa Tomasza Jurosapt”Życie pośród świętych” o życiu ks. Tpomasza Klimasa pochodzącego ze Schodni,w cenie 30zł.Będzie można również uzyskać autograf Autora.