Intencje i ogłoszenia
Schodnia

INTENCJE MSZALNE OD 4do11 GRUDNIA 2022R.

SCHODNIA.

NIEDZIELA-4 GRUDNIA-2 NIEDZIELA ADWENTU.

7.30-Za + ojca Józefa Proksza i d. cz.

10.30-Za ++ rodziców Ernę i Józefa Warzecha + brata Piotra i ++ rodziców Katarzynę i Antoniego Golla.

WTOREK-6 GRUDNIA -wspomnienie św. Mikołaja.

17.00 –/RORATE/-intencja wolna.

CZWARTEK –8 GRUDNIA-UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP.
16:00-RORATE–Dziękczynna  i o Boże błogosławieństwo dla Pawła Glensk w 18 r. urodzin oraz za Marianki i ich Rodziny.

PIĄTEK-9 GRUDNIA-dzień powszedni.

16.00 /szkolna/RORATE-Za + Martę Gonsior++ jej rodziców i d. cz.

NIEDZIELA 10GRUDNIA-3 NIEDZIELA ADWENTU-GAUDETE.

7.30-Za++ rodziców Łucję i Wiktora Korzyniec ++ dziadków Małgorzatę i Bernarda Korzyniec++ Agnieszkę  i Filipa Joniec i ++ z pokrew.

10.30-Za ++ dziadków Przybyła i Elis w r. śm.++ rodziców Annę i Franciszka Elis,+ teścia Edwarda Bronder++ wujków Karola i Eryka+ciocięErnęPrzybyła i ++ z pokrew.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

1.Dziś 2 niedziela Adwentu .Kolekta Diecezjalna i zbiórka do puszek na Kościoły Wschodnie ,szczególnie na Ukrainę.

2.Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach Roratnich tym razem we wtorek o 17.00 , a w czwartek i piątek o 16.00.

3.We wtorek po Mszy świętej spotkanie ze św. Mikołajem w kościele.

1. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia i przyrzeczenia Marianek wierności Niepokalanej na Mszy św. o godz.16.00.Bóg zapłać ks. Łukaszowi i Pani Monice Lyp za prowadzenie Marianek.

5.W sobotę o godz.9.00 zbiórka Ministrantów.

6.Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego oraz poświęconych opłatków i świec Caritas.

7.Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła  i kwiaty.

8.W przyszłą niedzielę 11 grudnia po Mszach świętych w przedsionku kościoła będzie można nabyć książkę wydaną przez Stowarzyszenie Małej Panwi”Życie pośród świętych” autorstwa Józefa Tomasza Jurosa o życiuks. Tomasza Klimasa pochodzącego ze Schodni,w cenie 30 zł.Będzie można uzyskać autograf autora.