ogloszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś uroczystość pierwszej komunii w naszej Parafii. Msza św. popołudniowa o godz.14.00. Nabożeństwo o godz.15.00 i Nieszpory o godz.16.15. Msze święte Białego Tygodnia w poniedziałek, wtorek i czwartek o 17.00, środa na Górze św. Anny o 11.00 i w piątek o 11.00.

2. Rozpoczynamy miesiąc maj i nabożeństwa Majowe zasadniczo przed Mszą świętą wieczorną. W tym tygodniu od środy do piątku o 16.15  i w sobotę 17.15. Dzieci do kl.5 włącznie w tygodniu otrzymywać będą obrazki do planszy majowej. Klasy szóste  i siódme otrzymują podpisy w swoich indeksach (minimum 10 obecności).

3. W związku z Białym Tygodniem dzieci, Msze święte wieczorne będą o godz.17.00.

4. W poniedziałek całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.16.45 z Godziną Przebłagalną o godz.15.00. W poniedziałek o godz.18.30 Msza święta z udziałem Róż Rodziców modlących się za swoje dzieci. W poniedziałek o godz.18.30 spotkanie Kręgu Biblijnego w salce.

5. We wtorek o godz.19.00. spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym w Oratorium

6. W środę wspomnienie św. Józefa robotnika. O godz.8.00 Msza święta za Różę męską św. Józefa.

7. W czwartek pierwszy miesiąca o godz.14.30 Godzina Święta z modlitwą za kapłanów i o powołania prowadzą Margaretki. O godz.17.00 Msza święta do Bierzmowania dla klas siódmych i ósmych. O godz.18.00 spotkanie do Bierzmowania w kancelarii dla młodzieży kl.8 którym zlecono zadania. O godz.19.00 Nauka przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy pragną ochrzcić dziecko w maju.

8. W piątek przypada uroczystość NMP Królowej Polski .Porządek Mszy świętych niedzielny. O godz.9.30 suma za Ojczyznę oraz za hutników i strażaków.

9. W sobotę pierwszą miesiąca o godz.6.30 Msza święta za czcicieli Niepokalanego Serca Maryi i modlitwy przed obrazem do godz.8.15.

w sobotę odwiedziny chorych w Ozimku i Antoniowie .Początek godz.8.00.Chorych prosimy zgłosić w zakrystii u Siostry.

- w sobotę spotkania w Grupach Ministranci i Lektorzy o 9.30 w kościele.

w sobotę o 20.30 Apel Maryjny.

w sobotę o godz.15.00 próba młodzieży naszej Parafii przed Bierzmowaniem. Przynosimy książeczki. Próba z dekanatem w niedzielę o godz.18.00. Po niej Spowiedź o 19.30. Diecezjalna Adoracja Najświętszego Sakramentu przeniesiona na sobotę 11  maja.

10. W przyszłą niedzielę o godz.15.00 rocznica pierwszej komunii świętej. Próba przed rocznicą w sobotę o godz.13.00,a po niej okazja do Spowiedzi dla dzieci rocznicowych. Mogą skorzystać również rodzice. Przynosimy książeczki Droga do Nieba.

11. Okazja do Spowiedzi codziennie pól godziny przed każdą Mszą św., a w sobotę od 17 do 18.00.

12. Kancelaria czynna rano od7-8.00 w poniedziałek wtorek i czwartek  oraz we wtorek i czwartek od 15 do 16.00 oraz w sobotę od 11 do 12.00.Nie będzie dyżuru ks. Proboszcza w czwartek.

13. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego oraz naszej Gazetki Parafialnej. Są Wiadomości Ozimskie .W zakrystii jest do odebrania czasopismo Różaniec.

14. Można zabrać kolejne zadanie dla Rodzin .

15. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce śladami Ojca Gołąba w sobotę 1 czerwca zapisy w zakrystii.

16. Do wieczności odszedł. śp. Józef Bonczar l.58 zam. przy ul. ks. Kałuży. Jego pogrzeb w poniedziałek 29 kwietnia o 13.00 Msza św. w kościele i obrzędy na cmentarzu ewangelickim. Wieczny Odpoczynek...

MAREK MATUSZ, zam. Parafia św. Jana Chrzciciela w Ozimku i

ROKSANA CHWALIŃSKA, zam. Parafia św. Wawrzyńca w Dąbrowie Niemodlińskiej m. Karczów

ZAP 3

WOJCIECH KUŚ, zam. Parafia NMP Królowej Aniołów w Bystrzycy Oławskiej i

MARTA SZOSTAK,zam.Parafia NMP Królowej Aniołów w Bystrzycy Oławskiej

ZAP 3

DOMINIK SZWUGIER, zam. Parafia św. Małgorzaty w Krasiejowie m. Krzyżowa Dolina i

NATALIA KLOC, zam. Parafia św. Jana Chrzciciela w Ozimku m.Antoniów.

ZAP 2