~ai-68967a19-fd98-4507-9a33-2f51202446e5_

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodych Ławka zaprasza młodzież z całej diecezji na obchody Światowego Dnia Młodzieży w wymiarze diecezjalnym, czyli spotkanie o nazwie Ławka ŚDM. Jest to centralne i najważniejsze spotkanie młodzieży w roku formacyjnym, stąd niezwykle ważne, aby wzięli w nim udział młodzi ludzie z całej diecezji. Organizatorzy zapraszają wspólnoty i grupy młodzieżowe z parafii i dekanatów (a jeżeli nie jest możliwy przyjazd całej wspólnoty, to choćby delegacji młodych ludzi, które będą reprezentowały parafię lub dekanat). Spotkanie odbędzie się w sobotę 25 listopada br. w kościele seminaryjno-akademickim oraz w Auli im. ks. prof. Helmuta Sobeczki w Opolu (ul. Drzymały 1). Recepcja będzie czynna od godz. 14.30. W programie: Msza św. z uwielbieniem, konferencja, spotkanie uczestników w kawiarni i koncert ARKADIO. Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje będą dostępne na stronie internetowej. Na to spotkanie udaje się także młodzież z naszej parafii razem z ks. Dominikiem.