boze narodzenie

DRODZY PARAFIANIE I GOŚCIE!

Patrzmy na Gwiazdę Betlejemską – niech nasze oczy nabiorą blasku, niech pełne będą światła. Podejdźmy bliżej do żłóbka Jezusa, żeby ręce się ogrzały, śpiewajmy kolędy,
niech serca odtają, stając się bardziej czułe. Niech będzie w nas Nadzieja i Moc Pana,
który rodzi się z Miłości do cz
łowieka,
do każdego z nas.

Łącząc się duchowo w Święta Bożego Narodzenia, z białym opłatkiem w dłoni przekazujemy WSZYSTKIM PARAFIANOM i GOŚCIOM najlepsze życzenia. Niech JEZUS, którego ofiarowuje nam Maryja w te święte dni, będzie najpiękniejszym CUDEM otrzymanym od Boga. On jest Siłą w słabości, Nadzieją w trudnościach i Miłością, która wszystko zwycięża.

Niech Was Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Wami, niech Was obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Wam swoje oblicze i niech obdarzy pokojem w sercu, radością, zdrowiem duszy i ciała. Niech oddala wszystkie lęki.

Z darem w modlitwie na świąteczny czas – Wasi duszpasterze