intencje mszalne

20 - 28 LIPCA 2024

SOBOTA – 20.07. – wspomnienie Bł. Czesława, kapłana, patrona Diecezji Opolskiej

17:30 /niedzielna/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę i zdrowie w rodzinie Jończyk i Wieszołek oraz + Marię Jończyk.

NIEDZIELA XVI ZWYKŁA – 21.07.

9:00 Za ++ rodziców Kazimierę i Lesława Jaremko, ++ z rodz. Jaremko, Strugała i Steiner oraz do Aniołów Stróżów za dzieci urodzone w lipcu:

SOBOTA – 27.07. – wspomnienie Św. Joachima, ojca Najświętszej Maryi Panny

17:30 /niedzielna/ Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie z ok. 25 r. ślubu Jolanty i Joachima Pielorz.(srebrny jubileusz).

NIEDZIELA XVII ZWYKŁA – 28.07.

9:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Doroty i Leszka Jarockich z ok. 25 - lecia Małżeństwa (srebrny jubileusz).

ogloszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś poświęcamy pojazdy ku czci św. Krzysztofa. Nabywamy również okolicznościowe gadżety. Bóg zapłać za składane ofiary.

2.Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.

3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty.

4. Zachęcamy do udziału w pieszej opolskiej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 12 do 17 sierpnia.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

MARCEL BIENIAS,zam. Parafia św. Jana Chrzciciela w Ozimku m.Nowa Schodnia i