Zadzwoń: +48 774651939    E-mail: info@parafia-ozimek.pl

intencje mszalne

13 - 21 LIPCA 2024

SOBOTA – 13.07. – wspomnienie Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

17:30 /niedzielna/ 1/ Za wstawiennictwem MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, z okazji urodzin oraz błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie w rodzinie Woszek.

2/ O Boże błogosławieństwo w Rodzinie Krystiana i Krystyny Kotula.

NIEDZIELA XV ZWYKŁA – 14.07.

9:00 Intencja wolna.

SOBOTA – 20.07. – wspomnienie Bł. Czesława, kapłana, patrona Diecezji Opolskiej

17:30 /niedzielna/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę i zdrowie w rodzinie Jończyk i Wieszołek oraz + Marię Jończyk.

NIEDZIELA XVI ZWYKŁA – 21.07.

9:00 Za ++ rodziców Kazimierę i Lesława Jaremko, ++ z rodz. Jaremko, Strugała i Steiner oraz do Aniołów Stróżów za dzieci urodzone w lipcu:

ogloszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby naszej Wspólnoty-jest do wymiany piec, koszt z montażem ok.15 tysięcy. Dziękujemy za wyrozumiałość i ofiarność.

2. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej poświęcimy pojazdy ku czci św. Krzysztofa. Będzie można nabywać okolicznościowe gadżety. Ofiary składane przy poświęceniu przeznaczymy jako wsparcie misjonarzy naszej Diecezji , Parafii i Miva Polska.

3. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty.

5. Zachęcamy do udziału w pieszej opolskiej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 12  do 17 sierpnia. Zapisy na stronie internetowej:www.pielgrzymka-opolska.pl lub fb.com/Pielgrzymka Opolska lub u przewodników grup.