Zadzwoń: +48 774651939    E-mail: info@parafia-ozimek.pl

Znajdź nas :

intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

3 - 10 MARCA 2024 ROKU


NIEDZIELA III WIELKIEGO POSTU – 3.03.

6:45 Za + Kamillę Naumiuk i dusze w czyśćcu cierpiące.

8:00 1/ Za ++ Sabinę Sienkiewicz, Czesława Sienkiewicza, Teresę Lubelską, Julię Bednarek, Janusza, Zygmunta Kruszka, Stefana i Klementynę Rucińskich, Janinę i Stanisława Rucińskich.

2/ Za + męża i ojca z ok. kol. rocz. urodzin i imienin.

9:30    /suma/ 1/ Za ++ rodziców Fryderyka i Ritę Wojczyk.

2/ Za + męża Jerzego Jarząb w 10 rocz. śm. oraz + ojca Zenona Gabas.

11:00 1/ Do Aniołów Stróżów za roczne dzieci Annę Koloch i Wiktorię Golla  ich rodziców i chrzestnych oraz chrzest dziecka Jagoda Strzelczyk.

2/ Za ++ rodziców Mirosławę i Stanisława Szymanek, + męża Tadeusza, + szwagra  Piotra, + teścia Antoniego i wszystkich ++ z rodziny Szymanek, Chrzanowskich i  Smelów, d.cz.

15:00 Za + Piotra Błażełka w 10 rocz. śm. oraz ++ z rodzin Błażełek, Kędzia i Izydorczyk.

16.15 Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym.

17:00 Do B. Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Nikoli z ok. 18 rocznicy urodzin, dla Brygidy z ok. 40 rocz. urodzin, dla Adasia i Tomka oraz całej rodziny.


PONIEDZIAŁEK – 4.03. – Święto św. Kazimierza, Królewicza

6:30 1/ Za + Kazimierza Krzysztoń w dniu imienin, + mamę Zofię, + brata Bogumiła, ++ z rodzin Krzysztoń, Tymczyszyn, + ks. prałata Gerarda Kałużę, + ks. prałata Kazimierza Bochenek oraz d.cz.  

2/ Za + ojca i dziadka Pawła Skibę w 12 rocz. śm., + żonę Annę i ++ z rodziny.

3/ Z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Adama Stańdo w dniu 11 urodzin.   

17:00 1/ Za + mamę Sylwię Wyborską w dniu urodzin.  

2/ Za + męża, ojca, dziadka i pradziadka  Tadeusza Czajda  w 10 rocz. śm. i d.cz.

3/ Za + syna Zygmunta Sochor i + męża Konrada.


WTOREK – 5.03. – dzień powszedni

6:30 1/ Za ++ rodziców  i teściów Gertrudę i Alfonsa Brejza, ++ Jadwigę i Rocha Ciasto, ++ Martę i Roberta Nowak, ++ pokrew. z obu stron i d.cz.

2/ Za + Marię Knapik, ++ Annę, Edwarda i Waldemara Nocoń, ++ dziadków i ++ z pokrew.

3/ Za + Jana Ledniowskiego /od Krzysztofa z rodziną/.

18:00 1/ Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie z ok. 75 rodz. urodzin Sabiny Piórkowskiej-Kocel oraz zdrowie dla dziecii wnuków.

2/ Za + Konstantego Orlik, + żonę, + siostrę Marię, ++ teściów Marię i Pawła Bernaś, ++ 3 synów, + córkę oraz + Hildegardę Zibler.  


ŚRODA – 6.03. – dzień powszedni

6:30 1/ Za + męża Eugeniusza Strzeleckiego oraz + wnuczkę Karolinę Gajek i + wnuka Marcina Grzyb.

2/ Za + Jana Ledniowskiego /od bratanka Jarosława z rodziną z Nowego Sącza/.

18:00 1/O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla wnuków Martyny i Dawida oraz dla rodzin Białek i Gurgul.

2/  Za ++ dziadków Ksoll w r. śm.


CZWARTEK – 7.03. – 1 miesiąca

6:30 1/ Za + Georga Gwiosda /od mieszkańców bloku nr 3 ul. ks. Dzierżona/.

2/ Za + Erykę Żyłka i ++ sąsiadów /od rodziny Lipińskich/.

18:00 /do bierzmowania/ 1/ O Boże błogosławieństwo dla Ojca św. Franciszka, wszystkich biskupów, kapłanów, braci i sióstr zakonnych prosząc o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o Boże błogosławieństwo dla Apostolatu Margaretka i Dzieła modlitwy za kapłanów Oremus.

2/ Za + syna i brata Karola w rocz. śm., + męża i ojca Józefa z ok. urodzin, ++ rodziców Marię i Alojzego, ++ braci Huberta i Rudolfa, ++ teściów Anastazję i Franciszka, ++ z pokrew. Kotyś, Szczygieł, Prukop i Rybol, + ks. prałata Gerarda Kałużę i d.cz. 

3/ Za ++ rodziców chrzestnych Annę Raźniewską i Lucjana Święć. Droga krzyżowa do Bierzmowania.


PIĄTEK – 8.03. –  dzień powszedni – dzień kobiet

6:30 1/ Za + męża, ojca i dziadka Norberta Kurpanik w 12 rocz. śm., ++ rodziców Kurpaniki Wiencek.

2/ Za + Andrzeja Kupczak z ok. urodzin.

16:30 /szkolna/ 1/ Za + mamę Martę Pyka w dniu urodzin, + ojca Jana, + siostrę Adelajdę, ++ z całej rodziny i pokrew. oraz d.cz.

2/ Za + mamę Marię Słusik. Droga krzyżowa dla dzieci.

17:45 DROGA KRZYŻOWA.

18:30 1/ W intencji kobiet naszej Parafii.   

2/ Za ++ rodziców w 1 rocz. śm. Anny Genda, + ojca Józefa Genda, wszystkich ++ z rodzin Genda i Kuziemski.


SOBOTA – 9.03. – dzień powszedni

6:30 1/ Za + Jana Trzensisko z ok. urodzin oraz + mamę Marię w 2 rocz. śm.

2/ Za + Henryka Kapica /od mieszkańców ul. Lipowej 6/.

15:00 /w kaplicy szpitalnej/ Za + Jana Stonoga.

17:15 Różaniec.

18:00 /niedzielna/ 1/ Za + mamę Krystynę Reimann w 11 rocz. śm., + brata Waldemara Reiamann, + ojca Franciszka Widera, ++ z pokrew. Reimann, Hendel, d.cz.

2/ Za + ojca Józefa Pałgan, pozostałych ++ z rodzin Pawłowski i Pałgan, + ojczyma Antoniego Frączek i d.cz.


NIEDZIELA IV WIELKIEGO POSTU – Laetare – 10.03.

6:45 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinach Skorek i Włodarczyk z ok. 70  rocz. urodzin Barbary Skorek.

8:00 1/ Z podziękowaniem za wszystkie łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Cupryś z ok. imienin Krystyny.

2/ Za + Gabrysię Słupik, ++ rodziców Gizelę i Bronisława Słupik oraz wszystkich ++ z rodzin Słupik, Wrona i Niewiem.

9:30 /suma/ 1/ Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Laury i Damiana Gonsior z ok. urodzin.

2/ Za + męża, ojca i dziadka Józefa Halupczok, ++ rodziców Józefa i Marię, + brata Józefa i Gotfryda, + siostrę Martę, ++ teściów Franciszka i Agnieszkę, wszystkich ++ z rodzin Halupczok, Przybyła, Kurowski i Drozd.

11:00 1/ Z ok. 95 rocz. urodzin Otylii Pilarskiej z podziękowaniem za Opatrzność Bożą i zdrowie oraz dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

2/ Za ++ rodziców Czesławę i Czesława Czajczyńskich, ++ rodziców i chrzestnych Stanisławę i Zbigniewa Wawrzyniak, + brata i szwagra Marka Wawrzyniak oraz + siostry Janinę i Stanisławę.  

14.00 /niepełnosprawni/ 1/ Za + Janinę Wilk w 3 rocz. śm. oraz wszystkich ++ z rodzin Wilk, Krzewica, Poddębniak.

2/ W intencji studentów Akademii Dorosłego Człowieka.

16.15 Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym.

17:00 Intencja wolna.