Zadzwoń: +48 774651939    E-mail: info@parafia-ozimek.pl

Znajdź nas :

intencje mszalne

14 - 21 LIPCA 2024

NIEDZIELA XV ZWYKŁA – 14.07.

6:45 Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

8:00 Za + męża, ojca i dziadka Mieczysława Nowak w rocz. urodzin oraz za ++ teściów Stanisławę i Floriana Nowak, ++ z rodz. Nowak, Graczyk, Majtyka, Napieraj

9:30 /Suma/ Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla wnuka Łukasza Hurek z ok. 30 rocz. urodzin.

11:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo z okazji 50 tych urodzin Piotra.

15:00 Za ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

16:15 Nieszpory niedzielne.

17:00 Za + męża, ojca i dziadka Mirosława Stancel, + Annę, ++ rodziców Janinę , Jana, ++ teściów, ++ z rodzin i dusze czyścowe.

PONIEDZIAŁEK – 15.07. – wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

6:30 1/ Za + męża, ojca i dziadka Norberta Kurpanik w dniu urodzin o wieczny spokój dla jego duszy.

2/ O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marii.

19:00 Za + męża Czesława Góreckiego, ++ rodziców Stanisławę i Tadeusza Kalarus, + teściową Stanisławę i ++ dziadków z obu stron.

WTOREK – 16.07. – wspomnienie NMP z Góry Karmel, czyli Matki Bożej Szkaplerznej

6:30 Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny za czcicieli Miłosierdzia Bożego i w intencjach zanoszonych do Miłosierdzia Bożego w każdy pierwszy piątek miesiąca oraz za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny, kapłanów, rodzin ,aby były Bogiem silne oraz za chorych i zagubionych o łaskę nawrócenia i zbawienia jak również ku czci Matki Bożej Szkaplerznej  za osoby noszące Szkaplerz o opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo.

19:00 W 9 rocz. śm. Roksany i Mirosława Hordes.

ŚRODA – 17.07. – dzień powszedni

6:30 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz dary Ducha Świętego dla Jacka z okazji 64 rocz. urodzin.

19:00 Za + męża i ojca Krzysztofa, + syna i brata Łukasza Brzeziny w 8 rocz. śm.

CZWARTEK – 18.07. –  dzień powszedni

6:30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i do Aniołów Stróżów o opiekę dla dzieci i wnuków w rodzinie Roter.

19:00 Za przyczyną Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej- Pielgrzymującej za Kręgi modlące się w naszych Rodzinach.

PIĄTEK – 19.07. –  dzień powszedni

6:30 1/ Z podziękowaniem za odebrane łaski w dniu urodzin Anny z prośbą o Boże błogosławieństwo.

2/ Za ++ teściów Genowefę i Antoniego Kamińskich, + męża Mariana i ++ dziadków.

19:00 1/  Za + matkę Adelajdę Mioduszewską w 2 rocz. śm., + ojca Henryka, ++ Jana, Jadwigę, Józefa Błyszcz, za wszystkich ++ z rodz. Mioduszewski i Kulig.

2/ Za + Teresę Mientus, syna Adriana, ++ z rodzin Mientus, Pasoń oraz dusze czyśćcowe.

SOBOTA – 20.07. – wspomnienie Bł. Czesława, kapłana, patrona Diecezji Opolskiej

6:30 Za ++ rodziców Marię i Pawła Bryłka w rocznicę śmierci.

14:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla  Moniki i Krzysztofa Pierwoła z okazji 25 – lecia małżeństwa (srebrny jubileusz).

15:00 /w kaplicy szpitalnej/  Z podz.za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla wnuków Szymona, Piotrka, Emilki, Zuzi i Ani.

18:15 Różaniec.

19:00 /niedzielna/ Za ++ rodziców Łucję i Pawła Pasoń, Marię i Pawła Kurda, za + brata Huberta, ++ z pokr. z rodziny Kurda, Pasoń i Bastek.

NIEDZIELA XVI ZWYKŁA – 21.07.

6:45 Za + teścia Edmunda Frąckowiaka w 6 rocz. śm.

8:00 Za + Leokadię Bednarz oraz ++ z rodziń Bendarz i Najdziuk.

9:30 /Suma/ 1/ Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę Matki Bożej dla Kamilii i Bogusława Chmura w kolejną rocznicę ślubu.

2/ Za ++ rodziców Lidię i Franciszka Kaczmarek, ++ Annę, Joachima i Bernarda Kwiotek, + Klimę Waleską, + Heinza Jagusz, ++ z rodziny Kaczmarek, Jagusz, Skaltaniok, Bitner i dusze czyśćcowe.

11:00 1/ Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Barbary i Zbigniewa Szczepaniak w 50 r. ślubu oraz dla dzieci i wnuków.

2/ Za + żonę Anelies Kottisch w 17 rocz. śm., za ++ rodziców i teściów z obydwu stron oraz pokr. z obu stron.

15:00 Za + żonę, mamę, babcię Zofię Sokołowską, ++ rodziców, teściów i zmarłego szwagra Janka.

16:15 Nieszpory niedzielne.

17:00 Za ++ rodziców Mariannę i Władysława Zając, + brata Stanisława i + z rodz. Zając i Brzęczek.