intencje mszalne

21 - 28 LIPCA 2024

NIEDZIELA XVI ZWYKŁA – 21.07.

7:30  Za + ojca Helmuta Widera, + brata Zygmunta, ++ teściów Jana i Martę Widera, + pokr. z rodzin Widera i Kokot.

10:30 Do Aniołów Stróżów za dzieci urodzone w lipcu:Dominik Dziuba, Nela i Kalina Golec, Adam Kiepulski, Oliwier Klimas, Paulina Koszkul, Gabriel Kotula, Paweł Kotula, Filip Kupczyk, Justyna Libor, Emma Mazur, Zuzanna Pyka, Marcel Sobek i Rafał Wieszołek.

PONIEDZIAŁEK - 22.07. - Święto św. Marii Magdaleny

17:30 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członków Róży Różańcowej pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i św. Antoniego oraz za ++ członków tych Róż.

WTOREK – 23.07. – Święto Św. Brygidy Zakonnicy, Patronki Europy

17:30 Za + Jerzego Chawełka, jego ++ rodziców, brata i d. cz. (od współpracowników firmy Joszko-Modele).

PIĄTEK – 26.07. – Uroczystość Św. Anny, Matki NMP, Głównej Patronki Diecezji Opolskiej

17:30 Do Opatrzności Bożej z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Beaty i Adama w rocz. ślubu.

NIEDZIELA XVII ZWYKŁA – 28.07.

7:30 Za ++ rodz. Matyldę i Wiktora Ledwoch, teściów Gertrudę i Alfreda Josek, ciotkę Annę, wujka Wilhelma, kuzynkę Marię, dziadków i ++ z pokr.

10:30 Za ++ rodz. Julię i Wiktora, siostrę Adelę Kulig, ++ rodziców Klarę i Piotra Kotula, wszystkich ++ z rodzin Kulig i Kotula.

ogloszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś poświęcamy pojazdy ku czci św. Krzysztofa. Nabywamy również okolicznościowe gadżety. Bóg zapłać za składane ofiary.

2. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.

3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty.

4. Zachęcamy do udziału w pieszej opolskiej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 12 do 17 sierpnia.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

ROBERT BROSZKO, zam.Parafia śśw. Apostołów Piotra i Pawła w Opolu i