Zadzwoń: +48 774651939    E-mail: info@parafia-ozimek.pl

Znajdź nas :

intencje mszalne

14 - 21 LIPCA 2024

NIEDZIELA XV ZWYKŁA – 14.07.

7:30 O błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie w rodz. Teresy i Roberta Spyra.

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w rodzinach Bronek, Bronek-Chawełka oraz za ++ Jadwigę, Pawła i Jerzego.

WTOREK – 16.07. – wspomnienie NMP z Góry Karmel czyli Matki Bożej Szkaplerznej

17:30 Za wstawiennictwem Matki Bożej Szkaplerznej  o Boże błogosławieństwo dla członkiń Bractwa Szkaplerznego.

PIĄTEK – 19.07. – dzień powszedni

17:30 Za ++ rodziców Hildegardę i Antoniego Emerling, + ciocię Annę oraz pokr. z obu stron.

NIEDZIELA XVI ZWYKŁA – 21.07.

7:30  Za + ojca Helmuta Widera, + brata Zygmunta, ++ teściów Jana i Martę Widera, + pokr. z rodzin Widera i Kokot.

10:30 Do Aniołów Stróżów za dzieci urodzone w lipcu:Dominik Dziuba, Nela i Kalina Golec, Adam Kiepulski, Oliwier Klimas, Paulina Koszkul, Gabriel Kotula, Paweł Kotula, Filip Kupczyk, Justyna Libor, Emma Mazur, Zuzanna Pyka, Marcel Sobek i Rafał Wieszołek.

ogloszenia

1. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby naszej Wspólnoty.

2. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej poświęcimy pojazdy ku czci św. Krzysztofa. Będzie można nabywać okolicznościowe gadżety. Ofiary składane przy poświęceniu przeznaczymy jako wsparcie misjonarzy naszej Diecezji , Parafii i Miva Polska.

3. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty.

5. Zachęcamy do udziału w pieszej opolskiej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 12 do 17 sierpnia. Zapisy na stronie internetowej:www.pielgrzymka-opolska.pl lub fb.com/Pielgrzymka Opolska lub u przewodników grup.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

ROBERT BROSZKO, zam.Parafia śśw. Apostołów Piotra i Pawła w Opolu i