Zadzwoń: +48 774651939    E-mail: info@parafia-ozimek.pl

Znajdź nas :

ogloszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś  nabożeństwo do Serca Jezusa o godz.16.15. W tygodniu codziennie po Mszy św. wieczornej. Dziś kolekta Parafialna. W przyszłą niedzielę zbiórka do skarbony na Wydział Teologiczny w Opolu.

2. Trwa nowenna do św. Andrzeja Boboli. Dziś o 16.00, a w tygodniu po Mszy św. porannej.

3. W poniedziałek całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.17.50 z godziną przebłagalną o 15.00

4. We wtorek o godz.19.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Oratorium.

5. W środę o godz.19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego w salce.

6. W czwartek Dzień Fatimski. Zapraszamy do starego kościoła. O godz.18.20 śpiewamy pieśni Maryjne.O godz.18.50 czytamy intencje fatimskie. O godz.19.00 Różaniec Fatimski i o godz.19.30 Msza święta z procesją wokół kościoła .Przynosimy świece .Intencje modlitewne można składać do skarbony przy obrazie Matki Bożej. Bóg zapłać za ofiary dołączone do intencji. Gościem specjalnym będzie nowo wyświęcony kapłan pochodzący z Togo w Afryce Romuald Mozou. Będzie przewodniczył Mszy świętej  w intencjach złożonych do skarbony oraz wygłosi kazanie i będzie po Mszy świętej udzielał błogosławieństwa prymicyjnego. Serdecznie zapraszamy.

W czwartek również wspomnienie św. Antoniego. O godz.6.30 Msza św. w intencji Jego czcicieli i ofiarodawców skarbony w kościele.

W dekanacie w Dylakach odpust ku Jego czci w przyszłą niedzielę. Suma o godz.11.00.

W czwartek ostatnie spotkania w grupach przed Bierzmowaniem dla klas siódmych:

- o 16.00 Grupa Pani Alicji

- o 17.00 Grupa ks. Łukasza i ks. Dominika i 18.30 grupa Pana Macieja. Zabieramy indeksy.

7. W piątek o godz.16.30 Msza św. szkolna z udziałem klas szóstych oraz komunijnych.

O godz.15.00 Godzina Miłosierdzia.

8. W sobotę spotkania w grupach:

- Ministranci i Lektorzy o godz.10.00 w kościele.

- Kandydaci o godz.8.00.w salce

- Marianki o godz.9.00 w salce.

W sobotę wyjazd osób niepełnosprawnych wraz z ich rodzinami pod opieką ks. Łukasza, do Gidli i Leśniowa o godz.8.00 z parkingu przy kościele.

9. Okazja do Spowiedzi codziennie pól godziny przed Mszą św., a w sobotę od 17 do 18.00.

10. Kancelaria czynna codziennie rano do godz.8.00 oraz we wtorek od 15-16.00, czwartek od 15-17.00 (dyżur ks. Proboszcz) i w sobotę od 11-12.00.

11. Spotkanie Rady Parafialnej w przyszły poniedziałek 17 czerwca o godz.19.00.

12. W minionym tygodniu dokonano oczyszczenia ścian naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelką ofiarność.

13. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego  i naszej Gazetki Parafialnej. Jest nowy numer Gościa „Historia” cena 12zł.

Można zabrać kolejne zadanie dla rodzin .

14. Nastąpiła zmiana terminu pielgrzymki do Meksyku. Nowy termin to od 2 do 13 lutego 2025 Jest jeszcze parę wolnych miejsc. Zapisy i więcej informacji u ks. Łukasza.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

JAKUB BIEDRZYCKI zam. Parafia św. Brata Alberta w Mirkowie m. Długołęka i