ogloszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Bóg zapłać księdzu prałatowi Piotrowi za wygłoszone Słowo Boże. Dziś poświęcamy pojazdy ku czci św. Krzysztofa. Kierowców prosimy, aby czuwali przy swoim pojeździe. Bóg zapłać za ofiary składane przy poświęceniu. Z tyłu kościoła można nabywać gadżety związane ze św. Krzysztofem. Życzymy bezpiecznej jazdy. Dziś  o godz.16.15 Nieszpory. Bóg zapłać za kolektę Parafialną. Rozliczenie za Tydzień.

2. W poniedziałek o godz.15.00 Godzina przebłagalna.

3. W piątek  uroczystość św. Anny Patronki naszej Diecezji. O godz.15.00 Godzina Miłosierdzia.

4. W przyszłą niedzielę odpust w dekanacie ku czci św. Anny w Dębskiej Kuźni. Suma o godz.11.00.

5. Zachęcamy do udziału w pieszej opolskiej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 12 do 17 sierpnia. Zapisy na stronie internetowej i Facebooku oraz u przewodników grup.

6. Okazja do Spowiedzi codziennie pól godziny przed Mszą św. a w sobotę od 18 do 19.00.

7. Kancelaria czynna codziennie rano od 7.00 do 8.00 oraz popołudniu w czwartek od 15-17.00(dyżur ks. Proboszcz) i w sobotę od 11-12.00(dyżur ksiądz Wikariusz).

8. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego  i naszej Gazetki Parafialnej. Można zabrać kolejne zadanie dla Rodzin.

9. Bóg zapłać Panu Tadeuszowi za odnowienie klamek w drzwiach kościoła.

10. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł śp. Reinhold Golla l.83, zamieszkały  ostatnio w Niemczech. Jego pogrzeb w sobotę 27 lipca o godz.13.00 Msza św. w kościele i obrzędy na cmentarzu ewangelickim. Wieczny Odpoczynek…

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

PAWEŁ ANDRZEJEWSKI, zam. Parafia Wszystkich Świętych w Golejewku arch. Poznańska i

KLAUDIA LENARCIK,zam. Parafia św. Jana Chrzciciela w Ozimku